Algarrobo 60 kapslí

Algarrobo 60 kapslí

0 recenzí Objednávky (6)
255 Kč
Bez DPH 222 Kč
Výrobci Dr Popov
Kód výrobku: 89299
Dostupnost: 2-3 dny

Přehled

Složení: Mleté lusky Algarrobo 175mg/kapsle, želatinové kapsle. Dávkování: 2-3 kapsle denně, děti od 6 let 1 kapsli denně, želatinové kapsle se polykají celé.

Popis produktu

Složení: Mleté lusky Algarrobo 175mg/kapsle, želatinové kapsle.

Dávkování: 2-3 kapsle denně, děti od 6 let 1 kapsli denně, želatinové kapsle se polykají celé.

Skladování: Na suchém místě do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Popis: Algarrobo obsahuje důležité aminokyseliny, stopové prvky a minerální látky. Tato rostlina roste na pobřeží Peru. Je příznačná svou odolností vůči suchu, slané, písčité a kamenité půdě. Pro tento druh je charakteristická rekuperace po napadení hmyzem a jeho velmi vysoká schopnost přizpůsobit se nepříznivým podmínkám. Pro udržení svého života využívá suché pouštní půdy. Algarrobo má vlastní systém pro maximální využití výživných látek z půdy, přežívá pouze díky vlhkosti, kterou dokáže nasát svými kořeny z hloubky mnoha metrů. Kapsle Algarrobo obsahují výhradně sušené části rostlin. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace potravin, při kterém jsou zachovány důležité obsahové látky.

Dostupnost: Na objednávku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa  strouhaná BIO 280g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g
Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g