Mořské řasy

Zobrazení:

Mořské řasy Agar kanten vločky 30 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (4)

  Mořské řasy Agar kanten vločky 30 g COUNTRY LIFE Agar-agar obsahuje komplexní polysacharidy, které se podobají celulóze. Tradiční metoda výroby agar-agaru je sice zdlouhavější než moderní kom..

179 Kč
Nedostupné

Mořské řasy Dulse 100 g BIO ALGAMAR

(0)
Objednávky (19)

Mořské řasy Dulse 100 g BIO ALGAMAR  Řasu můžeme použít jako koření: nasucho ji opražíme a pak rozdrtíme v hmoždíři na prášek. Přidává se do polévek (na konci varu), do salátů i do hlavních jídel...

459 Kč

Mořské řasy Kombu 100 g BIO ALGAMAR

(0)
Objednávky (27)

Mořské řasy Kombu 100 g BIO ALGAMAR Kombu Algamare jsou mořské řasy v biokvalitě. Pěstované v podmořských zahradách španělského pobřeží Atlantiku. Suší se při minimálních teplotách tak, aby si zac..

171 Kč

Mořské řasy Laminaria 25 g EKOPRODUKT

(0)
Objednávky (9)

Mořské řasy Laminaria 25 g EKOPRODUKT Mořská řasa Laminaria je původem z Číny, kde je známá pod názvem mořská kapusta. Hodí se do salátů, hotových jídel, polévek, těstovin. Složení: Laminaria Jap..

52 Kč

Mořské řasy Nori vločky 100 g BIO ALGAMAR

(0)
Objednávky (5)

Mořské řasy Nori vločky 100 g BIO ALGAMAR Nori Algamare je mořská řasa v biokvalitě. Pěstované jsou v podmořských zahradách španělského pobřeží Atlantiku. Suší se při minimálních teplotách tak, ab..

325 Kč

Mořské řasy Spaghetti 100 g BIO ALGAMAR

(0)
Objednávky (0)

Mořské řasy Spaghetti 100 g BIO ALGAMAR Složení: mořské řasy Spaghetti Himanthalia*;* produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: Před přípravou řasy omyjte. Nevařené: nakráj..

154 Kč

Pražené mořské řasy Nori vanička 5g

(0)
Objednávky (13)

Popis produktu Složení: mořská řasa Nori, sezam. olej, kukuřičný olej, mořská sůl. Váha: 5g..

31 Kč

Salát z mořských řas 15 g MUSO

(0)
Objednávky (1)

Salát z mořských řas 15 g MUSO Složení: mořské řasy Wakame, Kanten Agar String, Wakame stem, Suginori, Funori. Návod k použití: Ponořte na 10 minut do vody. Dále přidejte do vaše oblíbeného salátu..

86 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)