Klíčky a otruby

Zobrazení:

Otruby ovesné 250 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (21)

Ovesné otruby pomáhají doplňovat vlákninu do stravy, která je složená převážně z rafinovaných potravin. Obsahují cenné minerální látky a také vitamíny, hlavně skupiny B. Otruby vykonávají ve střevě t..

26 Kč

Otruby pšeničné 200 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (12)

Otruby vznikají při zpracování pšenice. Jsou zdrojem prospěšné stravitelné i nestravitelné vlákniny.  Velkou část pšeničných otrub tvoří vláknina (43 %), jež se skládá z celulózy, hemicelulózy a lign..

13 Kč

Otruby pšeničné 300 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (20)

Otruby pšeničné 300 g BIO COUNTRY LIFE - Podrobná charakteristika Otruby pomáhají doplňovat vlákninu do stravy, která je složená převážně z rafinovaných potravin.Obsahují hodně proteinů, tuků, vi..

19 Kč

Pšeničné otruby BIOHARMONIE 400g

(0)
Objednávky (18)

Otruby jsou vedlejším produktem vznikajícím při mletí mouky. Jedná se o odstraněné obalové vrstvy zrna s klíčkem. Je vhodné je přidávat do jídel, do mouky při pečení pečiva nebo jako müsli do jogurtů...

24 Kč
Nedostupné

Skleněné nakličovadlo se sítkem

(0)
Objednávky (7)

Nakličovací skleněná nádoba s praktickým kovovým sítkem. Díky použitému materiálu (sklo a kov) se snadno čistí.Vhodné i do myčky. Dostupnost: Na objednávku...

319 Kč

Špaldové otruby BIOHARMONIE 400g

(0)
Objednávky (15)

Otruby jsou vedlejším produktem vznikajícím při mletí mouky. Jedná se o odstraněné obalové vrstvy zrna s klíčkem.  Je vhodné je přidávat do jídel, do mouky při pečení pečiva nebo jako müsli do jogurtů..

29 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)