Mouky, krupice, strouhanka

Zobrazení:

Cizrnová mouka 250g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Cizrna 100%. Skladování: Při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Popis: Používá se jako základ na pomazánky, polévky, jíška do polévek a omáček, surovina do bramborových výrobků ..

38 Kč

Hrachová mouka 500g

(0)
Objednávky (0)

Složení: žlutý hrách 100% Uchovávejte v suchu a temnu. Hmotnost 500 g..

37 Kč

Hummus směs na pomazánky 200 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (0)

Cizrnová mouka*, sušený česnek*, sůl. * produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Sypká směs na přípravu hummusu. Hummus je arabská pochoutka, jejíž základní ingrediencí je cizrna. Podává se j..

57 Kč

Kokosová mouka BIO 500 g

(0)
Objednávky (0)

Popis Kokosová mouka BIO 500 g Kokosová mouka se vyrábí z kokosové dužiny která se po vysušení a vylisování najemno rozemele. Kokosovou moukou lze klasickou pšeničnou mouku v některých receptech zcela..

109 Kč

Krupice kukuřičná hrubá 400 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (1)

Kukuřice je po pšenici a rýži nejpěstovanější obilninou na světě. Kukuřice neobsahuje gluten, protein, který se nachází v jiných obilninách. Kukuřice je jednou z nejvýnosnějších plodin světa. Kukuřice..

23 Kč

Krupice kukuřičná jemná 400 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (1)

Kukuřice je po pšenici a rýži nejpěstovanější obilninou na světě. Kukuřice neobsahuje gluten, protein, který se nachází v jiných obilninách. Kukuřice je jednou z nejvýnosnějších plodin světa. Kukuřic..

23 Kč

Krupice pšeničná celozrnná BIO 400g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Celozrnná pšeničná krupice BIO. Alergeny: Výrobek obsahuje lepek. Popis: Celozrnná krupice pšeničná je alternativou ke klasické krupici. Je vymleta z celého zrna. Hodí se k přípravě kaší, z..

21 Kč

Krupice špaldová celozrnná BIO 400g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Celozrnná špaldová krupice BIO. Alergeny: Výrobek obsahuje lepek. Popis: Celozrnná krupice špaldová je alternativou ke klasické krupici pšeničné. Je vymleta z celého zrna, ze kterého nejsou..

35 Kč

Kukuřičná mouka BIOHARMONIE 450g

(0)
Objednávky (0)

Kukuřičná mouka má široké spektrum použití. V mezinárodní kuchyni se z kukuřičné mouky připravují mexické placky tortilly nebo americký chléb. Je vhodná pro přípravu slaných i sladkých kaší, placek ne..

27 Kč

Kukuřičná strouhanka BIOHARMONIE 200g

(0)
Objednávky (4)

Kukuřičná strouhanka je vhodná do obalovacích směsí (nesaje tolik tuku jako chlebová), na zahušťování pokrmů, opražená na posyp ovocných knedlíků nebo se přidává k mouce např. při výrobě křehkého peči..

35 Kč

Mouka bezlepková 1 kg MICHALÍK II

(0)
Objednávky (0)

Složení: Kukuřičný škrob, sojová mouka,  zahušťovadlo (guma guar E 412), emulgátor (lecitin E 322).  Bezlepková mouka Michalík II. je vyrobena z kukuřičného škrobu a sójové mouky. Skladování: Skladuj..

92 Kč

Mouka čiroková hladká BIOHARMONIE 450g

(0)
Objednávky (0)

Popis výrobku Tato mouka jemné konzistence je vhodná pro zahušťování masových a zeleninových pokrmů a polévek, na obalování, pečení sušenek, moučníků i jako příměs do běžného pečiva. Složení: čiroko..

49 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 54 (celkem stran 5)