Nezpracované obiloviny

Zobrazení:
2-3 dny

Dvouzrnka BIOHARMONIE 500g

(0)
Objednávky (2)

Pšenice dvouzrnka je archaická obilnina, která má svůj původ v Iránu, Iráku, Jordánsku, Sýrii a Palestině. Je vhodná do polévek, salátů, k zapékání, na přípravu masových a zeleninových směsí. Příprava..

42 Kč

Jáhly BIOHARMONIE 500g

(0)
Objednávky (9)

Jáhly jsou šetrně oloupaná a vyleštěná zrnka prosa setého. Jsou velmi chutné a navíc přirozeně bezlepkové. Jsou vhodné pro přípravu kaší a pro zapékání. Příprava: Jáhly propláchněte a spařte alespoň d..

51 Kč
Nedostupné

Jednozrnka BIO 500g

(0)
Objednávky (1)

Složení: 100 % pšenice jednozrnka BIO. Obsah: 500g Popis: Pšenice jednozrnka je prakticky prvním domestikovaným druhem pšenice, který byl využíván v lidské výživě před 10 - 12 tisíci lety. Tato ..

56 Kč

Kamut BIO 500g

(0)
Objednávky (1)

Kamut představuje výbornou alternativu veškerých pekárenských výrobků, při jejichž přípravě se užívá běžná pšenice. Oproti pšenici vynikají zrna kamutu dvojnásobnou velikostí a vyšším obsahem živin. K..

72 Kč

Kroupy ječné 500g

(0)
Objednávky (32)

Ječné kroupy vznikají po obroušení ječného zrna. Tradičně se používají jako zavářka do polévek či při přípravě zabijačkových jelit. Dále jsou vhodné do nákypů a jako příloha. Příprava: Před přípravou ..

28 Kč

Kroupy špaldové 500g

(0)
Objednávky (8)

Mlýnský obilný výrobek. Alternativní příloha zajímavé chuti. Skvělé na zapékání, lze kombinovat se zeleninou či jinými obilninami. Kernotto vzniká loupáním a broušením špaldy. Tato úprava umožňuje ry..

45 Kč

Kukuřice na výrobu popcornu BIO 200g

(0)
Objednávky (11)

Kukuřice je po pšenici a rýži nejpěstovanější obilninou na světě. Je také jednou z nejvýnosnějších plodin. Kukuřice neobsahuje gluten, protein, který se nachází v jiných obilninách a který způsobuje u..

31 Kč

Naklíčená pohanka BIO 250g

(0)
Objednávky (1)

Složení: Pohanka BIO Použití: Ideálně do zeleninových salátů, cereálních kaší, jogurtu, apod. Popis: Naklíčená loupaná a dehydrovaná pohanka obsahuje vysoké množství pomalu vstřebatelných sacharidů,..

129 Kč

Oves bezpluchý 500 g BIO

(0)
Objednávky (22)

Oves je obilí nejbohatší na živiny. Obsahuje přibližně dvakrát více tuků než pšenice, více proteinů a sacharidů.  Je velmi bohatý na fosfor, železo (více než maso) a vitamin B1. Skladování: Skladujt..

42 Kč

Oves bezpluchý BIOHARMONIE 500g

(0)
Objednávky (26)

Oves bezpluchý je někdy též označován jako ovesná rýže. Po uvaření má jemnou chuť. Používáme ho jako přílohu, do zeleninových salátů, zapékaných pokrmů a díky své tendenci k lepivosti je výbornou suro..

32 Kč

Pohanka kroupy Naše Biofarma 500g

(0)
Objednávky (11)

Složení: Pohanka loupaná kroupa BIO. Alergeny: Výrobek může obsahovat stopy sezamu. Obsah lepku max. 20 mg/kg. Popis: Pohanka pochází z chladných oblastí střední Asie. Pohanka u nás vždy bývala ..

67 Kč

Pohanka loupaná kroupy 500 g

(0)
Objednávky (4)

Pohanka je vysoce nutričně a dieteticky hodnotná plodina. Je významným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů (zejména vitamínů řady B a vitaminu E). Pohanka je přirozeně bezlepková. Pohanka..

48 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 34 (celkem stran 3)