Sušené houby, rajčata, olivy

Zobrazení:

Hlíva ústřičná 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené krájené houby Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) Hmotnost balení: 20 g  ..

39 Kč

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO  Směs přidejte do pokrmu, tepelně upravte. Složení: hřib bílý, kozák březový, křemenáč, žampiony. Návod k přípravě: Tepelně zpracujte. Skladování: Skladujte při te..

84 Kč

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO Složení: hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) Návod k přípravě: Sušená hlíva je vhodná pro přípravu pokrmů, k přípravě vlastních drcených prášků. Skladování: Sk..

73 Kč

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO Používá se do orientálních pokrmů, do polévek, zeleninových jídel nebo rizota. Složení: šii - take (Lentinus edodes) Návod k přípravě: K přípravě pokrmů se využívají ..

69 Kč

Hřiby 12 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené krájené houby Hřib smrkový ( Boletus edulis) Hmotnost balení: 12 g  ..

45 Kč

Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (0)

Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE Sušení je nejstarší způsob konzervace, při kterém zůstává zachováno velké množství minerálů a vitaminů. Při sušení dochází k postupnému snižování obsahu vody, tím..

42 Kč

Rajčata sušená v olivovém oleji 150 g BIO LA FRUBENSE

(0)
Objednávky (0)

Rajčata sušená v olivovém oleji 150 g BIO LA FRUBENSE Při výrobě se neužívají barviva ani konzervační látky. Sušená rajčata naložená v olivovém oleji patří k nejoblíbenějším výrobkům společnosti La F..

104 Kč

Shii-take 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené houby Shii-take najdou využití v každé kuchyni. Traduje se, že tato houba je příčinou dlouhověkosti Japonců. V léčitelství je využívaná již asi 2000 let. Pro své široké účinky by..

43 Kč

Suchohřiby 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené krájené houby dodají nezaměnitelnou vůni a chuť celé řadě tradičních českých jídel. Využití najdou při přípravě bramboračky s houbami nebo vánočního „kuby“. Složení: Suchohřib ..

62 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)