Sušené houby, rajčata, olivy

Zobrazení:
2-3 dny

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (6)

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO  Směs přidejte do pokrmu, tepelně upravte. Složení: hřib bílý, kozák březový, křemenáč, žampiony. Návod k přípravě: Tepelně zpracujte. Skladování: Skladujte ..

97 Kč

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (3)

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO Složení: hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) Návod k přípravě: Sušená hlíva je vhodná pro přípravu pokrmů, k přípravě vlastních drcených prášků. Skladován..

82 Kč
2-3 dny

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (7)

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO Používá se do orientálních pokrmů, do polévek, zeleninových jídel nebo rizota. Složení: šii - take (Lentinus edodes) Návod k přípravě: K přípravě pokrmů se využí..

81 Kč

Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (7)

Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE Sušení je nejstarší způsob konzervace, při kterém zůstává zachováno velké množství minerálů a vitaminů. Při sušení dochází k postupnému snižování obsahu vody,..

45 Kč
2-3 dny

Rajčata sušená v olivovém oleji 150 g BIO LA FRUBENSE

(0)
Objednávky (0)

Rajčata sušená v olivovém oleji 150 g BIO LA FRUBENSE Při výrobě se neužívají barviva ani konzervační látky. Sušená rajčata naložená v olivovém oleji patří k nejoblíbenějším výrobkům společnosti L..

104 Kč

Shii-take 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené houby Shii-take najdou využití v každé kuchyni. Traduje se, že tato houba je příčinou dlouhověkosti Japonců. V léčitelství je využívaná již asi 2000 let. Pro své široké účinky by..

43 Kč
Nedostupné

Suchohřiby 20 g

(0)
Objednávky (3)

Popis produktu Sušené krájené houby dodají nezaměnitelnou vůni a chuť celé řadě tradičních českých jídel. Využití najdou při přípravě bramboračky s houbami nebo vánočního „kuby“. Složení: Suchoh..

62 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)