Sladidla

Zobrazení:

Cukr citronový BIO 20g AMYLON

(0)
Objednávky (28)

Složení: Cukr třtinový BIO, mletá citronová kůra BIO (2,5 %), citronové aroma.  Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, mléka a vajec. Obsah: 20g Popis: Slouží k zvýraznění chuti piškotových, třených..

8 Kč

Cukr kokosový BIO 250 COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (11)

Složení: Kokosový cukr BIO. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku. Obsah: 250g Popis: Tento zajímavý druh cukru se vyrábí z mízy květů kokosových palem...

55 Kč

Cukr ovocný fruktóza 500g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (19)

Složení: Krystalická fruktóza. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku. Obsah: 500g Popis: Ovocný cukr se přirozeně vyskytuje v medu, v ovoci a i v některé zelenině. Lze ho použít místo běžného ..

52 Kč

Cukr skořicový 20 g BIO AMYLON

(0)
Objednávky (3)

Cukr skořicový 20 g BIO AMYLON Složení: cukr třtinový*, mletá skořice* (min. 14 %). *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: Jako přísada na pečení a dochucení moučníků, komp..

8 Kč

Cukr třtinový 500 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (9)

Cukr třtinový 500 g  COUNTRY LIFE Vyrábí se krystalizací z čerstvé třtinové šťávy s vynecháním všech chemických procesů. Díky tomu si zachovává přirozený obsah minerálů, vitamínů a typickou karame..

36 Kč

Cukr třtinový 500 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (7)

Cukr třtinový 500 g BIO COUNTRY LIFE Vyrábí se krystalizací z čerstvé třtinové šťávy s vynecháním všech chemických procesů. Díky tomu si zachovává přirozený obsah minerálů, vitamínů a typickou kar..

48 Kč

Cukr třtinový Sucanata s melasou 500 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (7)

Cukr třtinový Sucanata s melasou 500 g BIO COUNTRY LIFE Vyrábí se krystalizací z čerstvé třtinové šťávy s vynecháním všech chemických procesů. Díky tomu si zachovává přirozený obsah minerálů, vita..

72 Kč

Cukr třtinový tmavý 500 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (10)

Cukr třtinový tmavý 500 g COUNTRY LIFE Složení: Cukr třtinový Návod k přípravě: Výborně se hodí ke slazení čaje, cereálií, čerstvého ovoce a také k pečení a vaření. Skladování: Skladujte při tepl..

37 Kč

Cukr vanilkový 8 g BIO AMYLON

(0)
Objednávky (43)

Cukr vanilkový 8 g BIO AMYLON Bio vanilkový cukr slouží jako přísada na pečení a zvýraznění chuti kynutých, třených a piškotových těst, přidává se do krémů, tvarohů, zmrzlin a koktejlů, vhodný na ..

10 Kč

Extrakt ze stévie Natusweet 97%

(0)
Objednávky (9)

Přírodní stolní sladidlo bez cukru a kalorií na bázi stevioglykosidů. Vyznačuje se nulovou kalorickou hodnotou. ČISTÝ EXTRAKT 97% Všestranné použití.20g=5,6kg cukru! Složení: steviolglykosidy 97 %, ..

129 Kč
2-3 dny

Fruktóza ovocný cukr 1kg

(1)
Objednávky (4)

Jednoduchý cukr sladší o 30% než cukr. Fruktózou mohou doslazovat diabetici, neovlivňuje totiž inzulín. Má nízký glykemický index. Vhodné sladidlo při Crohnově nemoci. Ve velkém množství je projím..

75 Kč
Nedostupné

Fruktóza TOPNATUR - 400g

(0)
Objednávky (1)

Krystalická fruktóza je přírodní produkt s vysokou sladivostí, který se běžně vyskytuje v ovoci. Používá se jako běžný cukr ke slazení nápojů, zavařenin a přípravě moučníků. Složení: krystalická fr..

59 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 44 (celkem stran 4)