Polotovary a směsi

Zobrazení:
Nedostupné

Bramborová směs Amylon250g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Pšeničná mouka BIO, sušená bramborová kaše BIO (25%), mořská sůl. Příprava: Ve 240-270 ml vody rozmícháme 1 vejce a přisypeme obsah sáčku (250g). Vše dobře promícháme a vypracujeme těsto, kt..

40 Kč

Bulgur s červenou čočkou Biolinie BIO 210g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Pšeničný bulgur BIO 59,3 %, červená čočka loupaná BIO 29,4 %, ochucovací zeleninová směs BIO (jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), sušená zelenina BIO (mrkev BIO, pastinák BIO, c..

44 Kč

Celozrnná pizza v prášku Amylon BIO 250g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Pšeničná mouka celozrnná BIO, kypřící prášek BIO (vinný kámen, jedlá soda), sušená syrovátka BIO, mořská sůl. Alergeny: Výrobek obsahuje lepek a mléko. Může obsahovat stopy vajec. Příprava:..

36 Kč

Celozrnné kakaové řezy Amylon BIO 425g

(0)
Objednávky (0)

Složení:  Pšeničná mouka celozrnná BIO, třtinový cukr BIO, kakaový prášek BIO (min. 3 %), kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné). Alergeny: Výrobek obsahuje lepek a může obsahovat stopové ..

54 Kč

Červená řepa BIO 350g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jablečný ocet BIO, třtinový cukr BIO, jedlá sůl, nové koření BIO, hořčice BIO, bobkový list BIO. Hmotnost: 350g (hmotnost pevných částí 240g). Alergeny: V..

56 Kč

Cukr citronový BIO 20g AMYLON

(0)
Objednávky (0)

Složení: Cukr třtinový BIO, mletá citronová kůra BIO (2,5 %), citronové aroma.  Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, mléka a vajec. Obsah: 20g Popis: Slouží k zvýraznění chuti piškotových, třených..

8 Kč

Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu pol..

36 Kč

Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Bílé fazole jsou vhodné na přípravu pol..

36 Kč

Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Červené fazole jsou vhodné na pří..

36 Kč

Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu..

35 Kč

Fazolová pochoutka 180 g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Použití Stačí přidat do hotových jídel, salátů či polévek, podávat jako přílohu nebo samosta..

58 Kč

Fazolová polévka do hrnku 38 g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: 38g = sáč..

20 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 99 (celkem stran 9)