Polotovary a směsi

Zobrazení:

Bulgur s červenou čočkou Biolinie BIO 210g

(0)
Objednávky (7)

Složení: Pšeničný bulgur BIO 59,3 %, červená čočka loupaná BIO 29,4 %, ochucovací zeleninová směs BIO (jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), sušená zelenina BIO (mrkev BIO, pastinák BIO, c..

44 Kč

Celozrnná pizza v prášku Amylon BIO 250g

(0)
Objednávky (9)

Složení: Pšeničná mouka celozrnná BIO, kypřící prášek BIO (vinný kámen, jedlá soda), sušená syrovátka BIO, mořská sůl. Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:      Energetická hodnota ..

35 Kč

Celozrnné kakaové řezy Amylon BIO 425g

(0)
Objednávky (4)

Složení:  Pšeničná mouka celozrnná BIO, třtinový cukr BIO, kakaový prášek BIO (min. 3 %), kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné). Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:      ..

54 Kč

Červená řepa strouhaná BIO 280g

(0)
Objednávky (51)

Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jablečný ocet BIO, třtinový cukr BIO, jedlá sůl, nové koření BIO, hořčice BIO, bobkový list BIO. Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:      ..

51 Kč

Cukr citronový BIO 20g AMYLON

(0)
Objednávky (32)

Složení: Cukr třtinový BIO, mletá citronová kůra BIO (2,5 %), citronové aroma.  Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, mléka a vajec. Obsah: 20g Popis: Slouží k zvýraznění chuti piškotových, t..

9 Kč

Ebiopotraviny Jedlá soda 250g

(0)
Objednávky (51)

Složení:  Soda Bicarbona. Kvalita balené chemikálie: Potravinářská. Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Popis: Neobsahuje jako antispékavou úp..

29 Kč

Ebiopotraviny Jedlá soda 500g

(0)
Objednávky (53)

Složení:  Soda Bicarbona. Kvalita balené chemikálie: Potravinářská. Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Popis: Neobsahuje jako antispékavou úp..

56 Kč

Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (7)

Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu pol..

41 Kč

Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (15)

Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Bílé fazole jsou vhodné na přípravu pol..

43 Kč

Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (9)

Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Červené fazole jsou vhodné na pří..

41 Kč

Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (4)

Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu..

38 Kč

Fazolová polévka do hrnku 38 g

(0)
Objednávky (4)

Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: ..

22 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 94 (celkem stran 8)