Omáčky

Zobrazení:

Kečup dětský Zwergenwiese BIO 500ml

(0)
Objednávky (0)

Složení: Rajský protlak koncentrovaný BIO 54%, glukózový sirup BIO, jablečné pyré BIO, třtinový cukr BIO, ocet BIO, jedlá mořská sůl, cibule BIO, citrónový koncentrát BIO, paprika BIO, pepř BIO, skoři..

95 Kč

Omáčka rajčatová s chilli 190 g BIO ARC EN CIEL

(0)
Objednávky (1)

Omáčka rajčatová s chilli 190 g BIO ARC EN CIEL Italská rajčatová omáčka s pálivými papričkami a olivovým olejem "extra virgine". Omáčka je vynikající na špagety, nebo jako základ pizzy. Složení:..

42 Kč

Omáčka rajčatová s olivami 190 g BIO ARC EN CIEL

(0)
Objednávky (1)

Omáčka rajčatová s olivami 190 g BIO ARC EN CIEL Italská rajčatová omáčka s olivami a olivovým olejem "extra virgin". Vynikající na špagety, nebo jako základ pizzy. Složení: rajčatový protlak* (77..

49 Kč

Shoyu sójová omáčka 200 ml COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (2)

Shoyu sójová omáčka 200 ml COUNTRY LIFE  V překladu z japonštiny shoyu znamená sójová omáčka. Tato sójová omáčka se vyrábí ze sójových bobů, pšenice a fermentačního činidla (Aspergillus oryzae). Vy..

59 Kč

Shoyu sójová omáčka 200 ml BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (5)

Shoyu sójová omáčka 200 ml BIO COUNTRY LIFE V překladu z japonštiny shoyu znamená sójová omáčka. Tato sójová omáčka se vyrábí ze sójových bobů, pšenice a fermentačního činidla (Aspergillus oryzae)..

72 Kč

Shoyu sójová omáčka 500 ml COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (2)

Shoyu sójová omáčka 500 ml COUNTRY LIFE V překladu z japonštiny shoyu znamená sójová omáčka. Tato sójová omáčka se vyrábí ze sójových bobů, pšenice a fermentačního činidla (Aspergillus oryzae). Vyr..

118 Kč

Shoyu sójová omáčka 500 ml BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (6)

Shoyu sójová omáčka 500 ml BIO COUNTRY LIFE V překladu z japonštiny shoyu znamená sójová omáčka. Tato sójová omáčka se vyrábí ze sójových bobů, pšenice a fermentačního činidla (Aspergillus oryzae)..

151 Kč

Směs na zahušťování Hraška bezlepková 1 kg CERIA

(0)
Objednávky (1)

Hrách, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), směs koření. Jemně ochucená směs hrachu a bezlepkových obilovin, která zdravěji nahradí klasický trojobal, je vhodná na zahuštění. Hrách je velmi sytý a ..

168 Kč

Směs na zahušťování Hraška bezlepková 250 g CERIA

(0)
Objednávky (2)

Hrách, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), směs koření. Jemně ochucená směs hrachu a bezlepkových obilovin, která zdravěji nahradí klasický trojobal, je vhodná na zahuštění. Hrách je velmi sytý a ..

51 Kč
2-3 dny

Švestková omáčka 330g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Jemná tradiční ovocná omáčka. Výborná převážně k tmavému k masu – grilovanému, pečenému, uzenému. Podává se i za studena k paštikám či klobásám. A chutná i k pečené kachně nebo ke zvě..

69 Kč

Tamari sójová omáčka 200 ml COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (3)

Tamari sójová omáčka 200 ml COUNTRY LIFE  Tamari prochází i odlišným výrobním procesem – vzniká při výrobě Misa. Jelikož výtěžnost při výrobě Tamari je mnohem nižší než u Shoyu, odráží se to i ve v..

63 Kč

Tamari sójová omáčka 200 ml BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (5)

Tamari sójová omáčka 200 ml BIO COUNTRY LIFE Prochází i odlišným výrobním procesem – vzniká při výrobě Misa. Jelikož výtěžnost při výrobě Tamari je mnohem nižší než u Shoyu, odráží se to i ve vyšší..

110 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 16 (celkem stran 2)