Směsi na vaření


Zobrazení:

Bulgur s červenou čočkou Biolinie BIO 210g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Pšeničný bulgur BIO 59,3 %, červená čočka loupaná BIO 29,4 %, ochucovací zeleninová směs BIO (jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), sušená zelenina BIO (mrkev BIO, pastinák BIO, c..

44 Kč

Celozrnná pizza v prášku Amylon BIO 250g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Pšeničná mouka celozrnná BIO, kypřící prášek BIO (vinný kámen, jedlá soda), sušená syrovátka BIO, mořská sůl. Alergeny: Výrobek obsahuje lepek a mléko. Může obsahovat stopy vajec. Příprava:..

36 Kč

Celozrnné kakaové řezy Amylon BIO 425g

(0)
Objednávky (0)

Složení:  Pšeničná mouka celozrnná BIO, třtinový cukr BIO, kakaový prášek BIO (min. 3 %), kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné). Alergeny: Výrobek obsahuje lepek a může obsahovat stopové ..

54 Kč

Hlíva ústřičná 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené krájené houby Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) Hmotnost balení: 20 g  ..

39 Kč

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houbová směs bramboračka 50 g SAMYCO  Směs přidejte do pokrmu, tepelně upravte. Složení: hřib bílý, kozák březový, křemenáč, žampiony. Návod k přípravě: Tepelně zpracujte. Skladování: Skladujte při te..

84 Kč

Houbové špaldoto BIOLINIE 210g

(0)
Objednávky (0)

Směs z obilovin (špaldového kernotta), zeleniny, hub a koření pro rychlou a snadnou přípravu chutného pokrmu. Obsah sáčku (špaldové kroupy) propláchneme v sítku pod tekoucí vodou, vložíme do hrnce, př..

54 Kč

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houby sušené hlíva ústřičná 50 g SAMYCO Složení: hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) Návod k přípravě: Sušená hlíva je vhodná pro přípravu pokrmů, k přípravě vlastních drcených prášků. Skladování: Sk..

73 Kč

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO

(0)
Objednávky (0)

Houby sušené shiitake 50 g SAMYCO Používá se do orientálních pokrmů, do polévek, zeleninových jídel nebo rizota. Složení: šii - take (Lentinus edodes) Návod k přípravě: K přípravě pokrmů se využívají ..

69 Kč

Hřiby 12 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Sušené krájené houby Hřib smrkový ( Boletus edulis) Hmotnost balení: 12 g  ..

45 Kč

Italské risotto BIOLINIE 250g

(0)
Objednávky (0)

BIOLINIE Italské Risotto si oblíbí všichni milovníci italských pokrmů. Jeho základ tvoří kvalitní rýže Arborio – příjemně křupavá uvnitř a lehce lepivá na povrchu, což je typické pro italská risotta. ..

69 Kč

Lívance ječné 250g

(0)
Objednávky (0)

Nadýchané lívanečky s vůní tradice. Nedoslazovány cukrem, celozrnné ječné mouky, bez vajec. Rychlá příprava - přidáte jen vodu. Ze směsi připravíte 20 lívanečků. Výrobek obsahuje lepek a mléko. Může ..

39 Kč

Otrubky 60 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (0)

Otrubky 60 g COUNTRY LIFE - Podrobná charakteristika Otrubky jsou křupky vyrobené z cereálií, zejména otrub. Neobsahují barviva, aromata, konzervanty, emulgátory. Jsou vynikající samotné jako křupky, ..

21 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 27 (celkem stran 3)