Sterilovaná zelenina

Zobrazení:

Červená řepa strouhaná BIO 280g

(0)
Objednávky (50)

Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jablečný ocet BIO, třtinový cukr BIO, jedlá sůl, nové koření BIO, hořčice BIO, bobkový list BIO. Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:      ..

49 Kč
2-3 dny

Cizrna marocká sterilovaná BIO 560g

(0)
Objednávky (2)

Složení: Voda, cizrna BIO 14 %, rajčatový protlak BIO 12 %, červená paprika BIO 8 %, cibule BIO 5 %,třtinový cukr BIO, slunečnicový olej BIO, jedlá mořská sůl, koření BIO 1 %, hušťovadla: karubin, gum..

85 Kč

Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (5)

Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu pol..

39 Kč

Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (13)

Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Bílé fazole jsou vhodné na přípravu pol..

42 Kč

Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (7)

Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Červené fazole jsou vhodné na pří..

38 Kč

Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (3)

Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu..

38 Kč
Nedostupné

Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g

(0)
Objednávky (15)

Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů. Složení: hrášek* (65%), voda, med*, jedlá mořská sůl, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 350 g, hmotnost pevn..

44 Kč

Kukuřice sterilovaná BIOLINIE 340g

(0)
Objednávky (3)

Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů Složení: kukuřice* (68%), voda, jedlá mořská sůl, citrónová šťáva*, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 330 g, ..

54 Kč

Protlak rajčatový 680 g BIO MANFUSO

(0)
Objednávky (8)

Rajský protlak je skvělý pro přípravu tradičních italských omáček na těstoviny, tomatových polévek, či jako základ na pizzu. Své uplatnění ale jistě najde i v široké paletě receptů středozemní kuchyn..

46 Kč

Zelí kysané 500 g BIO SEEBURGER

(0)
Objednávky (20)

Zelí kysané 500 g BIO SEEBURGER Kysané zelí Seeburger vzniká přírodním kvašením bílého zelí vypěstovaného v kontrolovaných podmínkách ekofarem. Složení: Bílé kysané zelí v nálevu*, mořská sůl, koř..

49 Kč

Zelí kysané sterilované BIOLINIE 700g

(0)
Objednávky (21)

Tradiční úprava zeleniny bez chemických konzervantů.  V kuchyni je kysané zelí vynikající zejména v kombinaci s pohankou, haluškami nebo obilninani (např. jako doplněk ke špaldotu). Složení: zelí* 89..

79 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)