Rozšířené hledání
Vlastnosti

Doplňky na vaření

Čajová směs z kakaových bobů 100g
79Kč Cena bez DPH: 69Kč
Složení: Kakaové slupky a drcené kakaové boby. ..
Složení: Kakaové slupky a drcené kakaové boby. Příprava: 2 polévkové lžíce zalijte 0,5 l vařící vody, nechte luhovat 10-15 minut a poté sceďte. Nápoj je možné dosladit třtinovou šťávou Penelou. ..
Ghí  BIO 220ml
179Kč Cena bez DPH: 156Kč
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 220ml ..
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 220ml Popis: Ghí je přepuštěný máselný tuk. Ghí neobsahuje kasein a další mléčné sušiny. Je to zdravá alternativa rostlinných olejů a výborný zdroj zdrav..
Ghí  BIO 720ml
389Kč Cena bez DPH: 338Kč
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 720ml ..
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 720ml Popis: Ghí je přepuštěný máselný tuk. Ghí neobsahuje kasein a další mléčné sušiny. Je to zdravá alternativa rostlinných olejů a výborný zdroj zdrav..
Ghí 220 ml
159Kč Cena bez DPH: 138Kč
Popis produktu Ghí je přepuštěný máselný tuk. T..
Popis produktu Ghí je přepuštěný máselný tuk. Tento čistý máselný tuk pochází od českého výrobce, který ghí připravuje z kvalitního českého másla. Nejedná se jen o módní produkt, který je nyní prop..
Ghí BIO 450ml
279Kč Cena bez DPH: 243Kč
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 450ml ..
Složení: Bezvodý mléčný tuk BIO. Obsah: 450ml Popis: Ghí je přepuštěný máselný tuk. Ghí neobsahuje kasein a další mléčné sušiny. Je to zdravá alternativa rostlinných olejů a výborný zdroj zdrav..
Grešík Agar 20 g
46Kč Cena bez DPH: 40Kč
Popis produktu Agar-agar je přírodní želatinový..
Popis produktu Agar-agar je přírodní želatinový přípravek získaný z mořských řas. Obsahuje vápník, hořčík, kyselinu listovou a jód. Má nepatrnou energetickou hodnotu. Používá se jako poleva s ovoce..
Grešík Citrusový pektin 70 g
92Kč Cena bez DPH: 80Kč
Popis produktu: Sezóna zavařování je v plném pr..
Popis produktu: Sezóna zavařování je v plném proudu a my jsme pro Vás připravili nový výrobek: Citrusový pektin je čistě přírodní pektin z citrusových plodů. Citrusový pektin je skvělé zahušťova..
Grešík Vanilka plod 1ks
99Kč Cena bez DPH: 86Kč
Vanilka plod - 1ks ve skle Lusky vanilky ..
Vanilka plod - 1ks ve skle Lusky vanilky si i přes svou vysokou cenu udržují své místo na trhu. Porovnáte-li vůni a chuť vanilky s umělounáhradou (vanilkovým cukrem), pravděpodobně přestanete..
Zobrazuji 1 až 8 z 46 (celkem stran 6)