Aloe Vera gel  500ml DR.POPOV

Aloe Vera gel 500ml DR.POPOV

0 recenzí Objednávky (0)
245 Kč
Bez DPH 213 Kč
Výrobci Dr Popov
Kód výrobku: 89292
Dostupnost: Nedostupné

Přehled

Složení: Aloe Vera gel (99,42 %), Kyselina askorbová, Sorbát draselný, Kyselina citronová. Dávkování: Doporučená denní dávka je 30–50 ml šťávy tj. 3–5 polévkových lžic...

Popis produktu

Složení: Aloe Vera gel (99,42 %), Kyselina askorbová, Sorbát draselný, Kyselina citronová.

Dávkování: Doporučená denní dávka je 30–50 ml šťávy tj. 3–5 polévkových lžic. Dávku lze rozdělit na 2–3 porce. Šťávu užíváme nejlépe 1 hodinu před hlavním jídlem buď bez dalšího ředění nebo je možné ji naředit 100 ml studené vody. Aloe Vera gel doporučujeme před použitím protřepat – zákal není na závadu.

Všeobecná upozornění: Aloe vera gel není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Před prvním otevřením skladovat v suchu a při pokojové teplotě do 25 °C. Po otevření je nutné uchovávat výrobek v ledničce.

Popis: Aloe Vera gel Dr. Popova je lisovaný za studena, čistota 99,4 %. Doplněk stravy. Aloe Vera gel je šťáva z dužiny čerstvých listů rostliny Aloe Vera, které zrály min. 5 let. Pečlivý výběr listů a ruční lisování zaručují vysoký obsah účinných látek. Aloe Vera gel Dr. Popova má řadu pozitivních účinků na lidský organismus - čistící, antioxidační, podporuje správnou funkci střev, takže napomáhá zdravému trávení.
Aloe Vera gel lze používat i zevně - zklidňuje pokožku při spáleninách, oděrkách apod. Díky šetrnému zpracování jsou tak v Aloe Vera gelu zachovány všechny důležité látky.

Dostupnost: Na dotaz.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa BIO 350g
Cizrna marocká sterilovaná  BIO 560g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g