Zaslání zboží 

Zboží, které má být zasláno zásilkovou službou, musí být potvrzeno prodejcem. Zákazník emailem obdrží automatické potvrzení přijetí objednávky. Kromě automatického potvrzení přijetí objednávky, zákazník od nás obdrží i druhou zprávu o změně stavu objednávky „Vyřizuje se". Touto zprávou dáváme na vědomí zákazníkovi, že se na objednávce pracuje. Tímto okamžikem je uzavřena kupní smlouva.

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodejce dodáno v co nejkratší době zásilkovou službou, obvykle max. do 7 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce. Způsob uhrazení ceny za zboží a doprava. Zákazník má na výběr ze tří způsobů úhrady kupní ceny za zboží:

  • Dobírka - platba proběhne v místě předání prostřednictvím smluvní zásilkové služby (hotovost bude předána kurýrovi zásilkové služby, nově je možné platit i platební kartou).
  • Platba bankovním převodem - po přijetí objednávky Vám emailem budou doručeny pokyny k platbě. nebo. Zásilka se zbožím bude obsahovat vždy daňový doklad.
  • Osobní odběr -  možnost odběru zboží přímo na prodejně v Brně na adrese Cimburkova 4 NCKrálovo pole. Neplatíte dopravu. Možnost platby převodem i v hotovosti přímo na prodejně.

  Doprava PPL

Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodejce prostřednictvím zásilkové služby, a to pouze po České Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodejce prostřednictvím zásilkové služby, a to pouze po České republice.
Cena dopravy při odběru do 1 500,- Kč za zboží včetně DPH je stanovena na 110,- Kč včetně DPH.
Dodání zboží na dobírku je cena navýšena na částku 136,- Kč včetně DPH. (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH).
V případě váhy balíku nad 7kg je cena dopravy stanovena na 190,- Kč včetně DPH. + (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH) celkem 216 Kč.
V případě váhy balíku nad 15kg je cena dopravy stanovena na 240,- Kč včetně DPH. + (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH) celkem 266 Kč.
V případě váhy balíku nad 20kg je cena dopravy stanovena na 260,- Kč včetně DPH. + (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH) celkem 286 Kč.
V případě váhy balíku nad 25kg je cena dopravy stanovena na 290,- Kč včetně DPH. + (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH) celkem 316 Kč.
V případě váhy balíku nad 30kg je cena dopravy stanovena na 340,- Kč včetně DPH. + (cena za doběrečné je 26,- Kč včetně DPH) celkem 366 Kč.
Při objednávce nad 1 500,- Kč včetně DPH je doprava ZDARMA při váze do 12 kg a neplatí se ani žádné doběrečné.
Maximální váha pro doručení zásilky je 45 kg !

  Převzetí zboží 

Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zásilky, sepište za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. V případě poškození samotného zboží zákazníkovi bude poskytnuta sleva nebo bude zasláno nové zboží. Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené.

Upozorňujeme, že u malých objednávek a nových zákazníků je nutné objednávku potvrdit včetně částky poštovného (dopravného ) - pokud tak neučiníte sami, vyzveme Vás k tomu mailem, jinak Vaše objednávka nemusí být řádně odeslána! U stálých zákazníků již ověření nevyžadujeme. Je to hlavně z důvodu bezpečnosti, že jste si vybrané zboží opravdu objednali Vy.
 
Při osobním odběru, až na výjimky, je možné odebrat zboží na našem skladu během pracovní doby ihned po telefonické dohodě, nebo poté, co Vám potvrdíme připravenost Vaší objednávky k vyzvednutí. Při vyzvednutí na prodejně jsou Vaše objednávky připraveny zpravidla do 3 dní, v tomto případě prosím vyčkejte na naše potvrzení emailem nebo nás zkontaktujte.
  
V případě, že některé zboží bude vyprodáno a nebudeme schopni Vaši objednávku vyřídit do 7 dní, zkontaktujeme Vás telefonicky nebo emailem.

  Komunikace mezi zákazníkem a prodejcem 

Komunikace mezi zákazníkem a prodejcem probíhá elektronickou poštou info@ebiopotraviny.cz nebo telefonicky na tel. +420 704 450 787