Čisticí a prací prostředky

Zobrazení:

Čistič na koupelny Sodasan 500ml

(0)
Objednávky (6)

Složení: >30 % voda, neionogenní tenzid (cukrtenzid), 5-15% ethanol, ocet, kyselina citrónová, éterické oleje citral, limonen, geraniol, citronellol, linalool. Tenzidy rostlinného původu. Objem: 50..

134 Kč

COLOR tekutý prací prostředek SODASAN 1,5l

(0)
Objednávky (4)

Tekutý prací prostředek s integrovanou ochranou proti vodnímu kameni. Vhodný zejména na barevné prádlo pro zachování zářivých barev. Ideální pro praní při nízkých teplotách (už od 20°C). Neobsahuje bě..

209 Kč

Mýdlové vločky prací 400g

(0)
Objednávky (0)

Tradiční mýdlové vločky pro ruční praní a praní v automatických pračkách, vhodné pro všechny druhy a barvy prádla a teploty 40°C a více. Snadno se rozpouštějí v teplé vodě. Vhodné k výrobě mýdlového s..

115 Kč
Nedostupné

Octový čistič Sodasan 1l

(0)
Objednávky (0)

Výborný pro intenzivní úklid kuchyně a koupelny. Váže pachy, odstraňuje vodní kámen, vápenné skvrny a zbytky mýdla na armaturách a kachlích. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny, např. mramor. ..

137 Kč

Prostředek na máchání prádla s vůní magnolie SODASAN 750 ml

(0)
Objednávky (2)

Popis výrobku Svěží vůně magnolie, šetrná ochrana všech typů vláken. Vhodný pro všechny druhy oblečení a typy vláken. Éterické oleje s vůní levandule, růže, magnolie a geraniolu propůjčují oblečení j..

112 Kč

Tekutý prací prostředek Color sensitiv SODASAN 1,5l

(0)
Objednávky (1)

Složení: >30% voda, anionaktivní tenzid (BIO tenzid z rostlinných olejů),..

209 Kč
Nedostupné

VEGIWASH 473 ml

(0)
Objednávky (2)

VEGIWASH byl specielně vyvinut, aby odstranil zbytky kontaminujících látek z povrchu ovoce a zeleniny. Analýzy provedené nezávislými laboratořemi ukázaly, že VEGIWASH odstraní z povrchu až 97% zbytků ..

239 Kč

Žlučové mýdlo 140g

(0)
Objednávky (5)

K čistění a úspornějšímu provozu myček na nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme na čistění koupelnových a kuchyňských povrchů. Velmi ú..

59 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)