ECOVER  čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml

0 recenzí Objednávky (0)
139 Kč
Bez DPH 115 Kč
Výrobci Ecover
Kód výrobku: 87560
Dostupnost: 99

Přehled

Široké použití v domácnosti (koupelny, kuchyně, keramické obklady, sklo, smalt, akrylátové vany, chrom). Nezanechává šmouhy na skle. K dostání také jako náhradní náplň bez rozp...

Popis produktu

Široké použití v domácnosti (koupelny, kuchyně, keramické obklady, sklo, smalt, akrylátové vany, chrom). Nezanechává šmouhy na skle. K dostání také jako náhradní náplň bez rozprašovače. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém. Další: voda, alkohol denat, citrát sodný, kyselina mléčná.


Návod na použití: Pro použití na kuchyňské povrchy, stoly, židle a jiné tvrdé povrchy.
Nastříkejte přímo na povrch a otřete. Není třeba oplachovat.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vlastnosti: Odstraňuje mastnotu a špínu. Obsahuje rychleschnoucí formuli
pro rychlé zasychání na površích bez vzniku šmouh.

Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.


Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: 5 - 15 %: kationtové povrchově aktivní látky. < 5 %: parfém (linalool), konzervační činidlo (kyselina sorbová). Další: voda, dipropylenglykol, chlorid hořečnatý.


Návod k použití: Praní v pračce: nalijte 1 až 2 odměrky (extra zjemnění) do dávkovače na aviváž v pračce. Spusťte pračku podle návodu od výrobce. Ruční praní: přidejte do posledního máchání při ručním praní. Zřeďte 1 až 1 odměrku aviváže s 5 litry teplé vody. Nepřidávejte přímo neředěné na Vaše prádlo. Skladujte na chladném místě, chraňte před mrazem. 

pračka (4-5 kg) ruční praní (5 l) 
Měkké prádlo 30 ml 15 ml
Extra měkké prádlo 60 ml 30 ml

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vlastnosti: Po jejím použití prádlo příjemně a přirozeně voní.

Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Trvanlivost: 60 měsíců

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa BIO 350g
Cizrna marocká sterilovaná  BIO 560g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g