Grešík čaje


Grešík  bonbóny zázvorové 500 g
189Kč Cena bez DPH: 164Kč
Grešík bylinné bonbóny Zázvor působí příznivě na zažívání a trávení. Charakteristika Grešík bylinné bonbóny Zázvor působí příznivě na zažívání a trávení. Bylinné bonbóny neobsahují umělé aroma..
Grešík  Bukvice nať 50g
33Kč Cena bez DPH: 29Kč
Popis: Bukvice nať 50g Bukvice lékařská Betonicae herba Jednodruhová bylina sypaná Bukvice je od starověku užívána jako léčivá rostlina, v současnosti je však poněkud opomíjena. Obsahuje třísloviny..
Grešík  Čaje 4 světadílů Lapacho 70g
39Kč Cena bez DPH: 34Kč
Složení: Lapacho kůra, protiha (Tabebuia impetiginosa) Balení: 70 g..
Grešík  Čekanka kořen 50g
25Kč Cena bez DPH: 22Kč
Kořen čekanky se používá zejména při žlučníkových a jaterních obtížích, pro svůj mírně projímavý účinek i při chronické zácpě. ..
Grešík  China Oolong Se 70g
54Kč Cena bez DPH: 47Kč
Popis produktu   Polozelený čaj s dlouhodoznívající, nasládlou, lehce tříslovinovou chutí. Složení: pravý polofermentovaný čaj China Oolong Se Chung   Balení: 70 g    ..
Grešík  Devatero bylin Ženský čaj 20x1,5g
38Kč Cena bez DPH: 33Kč
Pro úpravu menstruačního cyklu, při nepříjemných pocitech při menstruaci. Pro nebolestivou menstruaci a hormonální stabilitu, zlepšuje pleť. Složení: kopřiva nať, kontryhel nať, měsíček květ, heřmá..
Grešík  Jablečník nať 50g
32Kč Cena bez DPH: 28Kč
Jablečník zrychluje vylučování žluči a uvolňuje křeče v trávicím traktu. Současné působení tříslovin se stavícím účinkem je vhodné tam, kde jsou problémy se žlučníkem spojené s průjmy - např. po mastn..
Grešík  Kopretina řimbaba nať 50g
54Kč Cena bez DPH: 47Kč
Bylina se v lidovém léčitelství využívá a příznivě ovlivňuje: Používáme proti horečce, rozšiřuje cévy. Zmírňuje různé bolesti, působí protirevmaticky. Nejvýznamnější je však její antimigrenózní účinek..
Zobrazuji 1 až 8 z 264 (celkem stran 33)