Sodasan

Zobrazení:

Čistič na koupelny Sodasan 500ml

(0)
Objednávky (2)

Složení: >30 % voda, neionogenní tenzid (cukrtenzid), 5-15% ethanol, ocet, kyselina citrónová, éterické oleje citral, limonen, geraniol, citronellol, linalool. Tenzidy rostlinného původu. Objem: 50..

134 Kč

COLOR tekutý prací prostředek SODASAN 1,5l

(0)
Objednávky (3)

Tekutý prací prostředek s integrovanou ochranou proti vodnímu kameni. Vhodný zejména na barevné prádlo pro zachování zářivých barev. Ideální pro praní při nízkých teplotách (už od 20°C). Neobsahuje bě..

203 Kč
Nedostupné

Octový čistič Sodasan 1l

(0)
Objednávky (0)

Výborný pro intenzivní úklid kuchyně a koupelny. Váže pachy, odstraňuje vodní kámen, vápenné skvrny a zbytky mýdla na armaturách a kachlích. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny, např. mramor. ..

137 Kč

Prášek do myčky SODASAN 1kg

(0)
Objednávky (10)

Popis: Obsahuje nové k životnímu prostředí šetrné změkčovadlo, které zabraňuje tvorbě vápenného filmu na nádobí. Bez enzymů, chlóru a fosfátů. Koncentrované složení vystačí při běžně zašpiněném nádobí..

192 Kč

Prostředek na máchání prádla s vůní magnolie SODASAN 750 ml

(0)
Objednávky (2)

Popis výrobku Svěží vůně magnolie, šetrná ochrana všech typů vláken. Vhodný pro všechny druhy oblečení a typy vláken. Éterické oleje s vůní levandule, růže, magnolie a geraniolu propůjčují oblečení j..

112 Kč

Prostředek na nádobí citron SODASAN 500ml

(0)
Objednávky (1)

Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí. Šetrná receptura chrání vaši kůži před vysoušením. Obsahuje výhradně složky na bázi obnovitelných surovin. Vysoká účinnost přípravku spočívá v použití cukrte..

82 Kč

Prostředek na nádobí pro citlivou pokožku 500ml

(0)
Objednávky (1)

SODASAN Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí určený pro spotřebitele s velmi citlivou pokožkou. Bez konzervantů a éterických olejů. S inovativním složením tenzidů pro lepší mycí schopnost. Použit..

89 Kč
Nedostupné

Tablety do myčky SODASAN 25ks

(0)
Objednávky (6)

Pohodlně použitelné  tablety pro vaši myčku. První mycí tablety bez enzymů, chlóru a fosfátů. Složení: > 30 % citráty, 15-30 % silikáty, soda, 5-15 % bělící činidlo na bázi kyslíku, polyasparát, < 5 ..

169 Kč

Tekuté mýdlo Citron–Oliva SODASAN 1000ml

(0)
Objednávky (15)

Popis výrobku Jemné a pečující BIO rostlinné mýdlo pro mytí rukou nebo pro celkovou péči o tělo. S příjemnou a osvěžujicí vůní čistého citronového oleje a vervainu a olivovým olejem zabraňujícím vy..

215 Kč

Tekuté mýdlo Citron–Oliva SODASAN 300ml

(0)
Objednávky (5)

Jemné a pečující BIO rostlinné mýdlo pro mytí rukou nebo pro celkovou péči o tělo. S příjemnou a osvěžujicí vůní čistého citronového oleje a vervainu a olivovým olejem zabraňujícím vysoušení pokožky. ..

109 Kč

Tekutý prací prostředek Color sensitiv SODASAN 1,5l

(0)
Objednávky (0)

Složení: >30% voda, anionaktivní tenzid (BIO tenzid z rostlinných olejů),..

199 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)