Grešík čaje

Zobrazení:

Grešík bonbóny zázvorové 500 g

(0)
Objednávky (0)

Grešík bylinné bonbóny Zázvor působí příznivě na zažívání a trávení. Charakteristika Grešík bylinné bonbóny Zázvor působí příznivě na zažívání a trávení. Bylinné bonbóny neobsahují umělé aroma ani ba..

189 Kč

Grešík Bukvice nať 50g

(0)
Objednávky (0)

Popis: Bukvice nať 50g Bukvice lékařská Betonicae herba Jednodruhová bylina sypaná Bukvice je od starověku užívána jako léčivá rostlina, v současnosti je však poněkud opomíjena. Obsahuje třísloviny, ..

33 Kč

Grešík Čekanka kořen 50g

(0)
Objednávky (0)

Kořen čekanky se používá zejména při žlučníkových a jaterních obtížích, pro svůj mírně projímavý účinek i při chronické zácpě...

25 Kč

Grešík China Oolong Se 70g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu   Polozelený čaj s dlouhodoznívající, nasládlou, lehce tříslovinovou chutí. Složení: pravý polofermentovaný čaj China Oolong Se Chung   Balení: 70 g    ..

54 Kč

Grešík Devatero bylin Ženský čaj 20x1,5g

(0)
Objednávky (0)

Pro úpravu menstruačního cyklu, při nepříjemných pocitech při menstruaci. Pro nebolestivou menstruaci a hormonální stabilitu, zlepšuje pleť. Složení: kopřiva nať, kontryhel nať, měsíček květ, heřmáne..

38 Kč

Grešík Jablečník nať 50g

(0)
Objednávky (0)

Jablečník zrychluje vylučování žluči a uvolňuje křeče v trávicím traktu. Současné působení tříslovin se stavícím účinkem je vhodné tam, kde jsou problémy se žlučníkem spojené s průjmy - např. po mastn..

33 Kč

Grešík Kopretina řimbaba nať 50g

(0)
Objednávky (0)

Bylina se v lidovém léčitelství využívá a příznivě ovlivňuje: Používáme proti horečce, rozšiřuje cévy. Zmírňuje různé bolesti, působí protirevmaticky. Nejvýznamnější je však její antimigrenózní účinek..

54 Kč

Grešík Milky Oolong 50g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Výjimečný oolong z čínského regionu Fuijan. Lístky se nechají zavadnout v mléčné páře, pak jsou několikrát máčeny v mléčné esenci a rolovány. Chuť je jemná, mléčně lehká. Složení: pol..

109 Kč

Grešík Šalvěj list 50g

(0)
Objednávky (0)

Má antibiotické účinky, proto se užívá při zánětlivém onemocnění, dále při nemocích močových cest, zažívacího traktu a při gynekologických zánětech. Dále se používá při zánětech ústní dutiny a dásní. ..

33 Kč

Grešík Zlatobýl celík nať 50g

(0)
Objednávky (0)

Celík zlatobýl obsahuje řadu účinných flavonoidů, tříslovin, saponinů, hořčin a slizů. Je jednou z nejúčinnějších bylin na onemocnění ledvin a močových cest. Působí močopudně, dezinfekčně, podporuje l..

28 Kč

Grešík 4 světadílů zelený čaj Green Jasmine 20x1,5g

(0)
Objednávky (0)

Zelený čínský čaj ovoněný jasmínem, příjemně natrpklé chuti, velmi povzbudivý. Balení: nálevové sáčky 1,5 g x 20 ks Země původu: Čechy..

42 Kč

Grešík Agar 20 g

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Agar-agar je přírodní želatinový přípravek získaný z mořských řas. Obsahuje vápník, hořčík, kyselinu listovou a jód. Má nepatrnou energetickou hodnotu. Používá se jako poleva s ovocem,..

46 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 251 (celkem stran 21)