Lifefood


12 kroků k syrové stravě
269Kč Cena bez DPH: 245Kč
Autor: Victoria Boutenko Rok vydání: 2011 Počet stran: 272 Popis: V tomto přepracovaném vydání vysoce oceňované knihy Dvanáct kroků k syrové stravě uvádí autorka Victoria Boutenková mnohé výh..
Baobab prášek BIO 160g
149Kč Cena bez DPH: 135Kč
Složení: Dužnina plodů baobabu BIO.  Dávkování: Doporučuje se používat baobab pouze za studena, tepelnou úpravou by došlo ke znehodnocení cenných živin. Doporučené dávkování jsou 1-3 čajové lžičky ..
Čokoládový sen BIO 150 g
108Kč Cena bez DPH: 94Kč
Sladký krémový dezert, jehož základem je pasta vyrobená z oříšků či semínek. RAW BIO Dezerty jsou výživnou a zdravou alternativou nezdravých konvenčních pomazánkových krémů.   Složení:mandlov..
Crawnchies dýňové s kurkumou BIO
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Je čas pořádně si křupnout! Vychutnejte si pravou chuť dýně Hokkaidó a kurkumy, která se snoubí se základem ze lněného semínka. Pro všechny milovníky čistých a přirozeně jemných chutí. Bez jediné špet..
Crawnchies pikantní s paprikou BIO
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Křupavé, kořeněné a lehce pikantní. Nechejte se okouzlit výraznou chutí lněného semínka, zeleniny a sluncem sušených rajčátek, kterou dokresluje vyvážený mix cibule, papriky a chilli. Díky praktickému..
Crawnchies s mořským salátem BIO
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Dotek moře v křupavém podání. Tyto Crawnchies jsou vyrobeny výhradně z mořského salátu a zlatého lněného semínka. Lehce slaná, specifická chuť si získá všechny milovníky moře a mořských pokrmů. Dopřej..
Crawnchies špenátové s česnekem BIO
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Zelená síla mladého špenátu vyladěná jemně pikantním česnekem. Decentně rafinovaná chuť! Překvapivě jemné a přitom do posledního křupnutí nabité tím nejlepším! Čerstvě utržené lístky mladého špenát..
Indické kešu BIO 80 g
99Kč Cena bez DPH: 86Kč
Indické kešu jsou lahodné raw kešu ořechy marinované v omáčce z kari, kokosu a rozinek v indickém stylu, které vás okouzlí svou přiměřeně pikantní chutí. Vhodná pochoutka k filmu nebo k uzobávání běhe..
Zobrazuji 1 až 8 z 54 (celkem stran 7)