Topvet

Zobrazení:

Borovicový farmářský sirup 320g

(0)
Objednávky (6)

Složení:  Invertní fruktózový sirup, Borovice lesní (Pinus sylvestris) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová). Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15ml 2x denně. Děti od 3..

99 Kč

Brusinkový farmářský sirup 320g

(0)
Objednávky (1)

Složení: Invertní fruktózový sirup, brusinka (Vaccinium Vitis-idaea) plod a list extrakt - 10 % sušiny, ibišek (Hibiscus species) zahuštěný extrakt - 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová). ..

109 Kč

Černý bez farmářský sirup 320g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Invertní fruktózový sirup, Bez černý (Sambucus nigra) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová). Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 2 x denně. Děti od 3 do 12 l..

85 Kč
Nedostupné

Dětský sirup s příchutí lesní jahody a vitam. C 130g Topvet

(0)
Objednávky (0)

Betaglucan dětský sirup jahoda Na posílení imunitního systému Betaglucan sirup se zvýšeným obsahem 1,3/1,6-D-glukanu je vhodný doplněk k posílení imunity. Podporuje v organismu vlastní obranné m..

149 Kč
2-3 dny

Echinacea dětský sirup s fruktozou Topvet

(0)
Objednávky (0)

Třapatka nachová - Echinacea Purpurea: Tato indiánská rostlina obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Echinacea podporuje správnou funkci dýchacích a močových cest a pozitivně ovlivňuje imunitní s..

89 Kč

Echinacea sirup - farmářský 320g Topvet

(0)
Objednávky (5)

Podpora odolnosti DOPLNĚK STRAVY Třapatka nachová - Echinacea Purpurea je indiánská léčivka, která obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Echinacea podporuje správnou funkci dýchacích a močo..

97 Kč
2-3 dny

Jitrocelový dětský sirup s fruktozou 300g Topvet

(0)
Objednávky (0)

    Při kašli a nachlazení Bez konzervačních látek Jitrocelový sirup. Jitrocel byl v přírodním léčitelství používán v Číně již před třemi tisíci lety. V lékopisech a herbářích je popisov..

109 Kč

Jitrocelový sirup - farmářský 320g Topvet

(0)
Objednávky (3)

Při kašli a nachlazení DOPLNĚK STRAVY Jitrocel – Plantago Lanceolata: Je silný antioxidant, podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udrž..

95 Kč

Kopřivový sirup - farmářský 320g Topvet

(0)
Objednávky (3)

Prostata a močové cesty Doplněk stravy Kopřiva dvoudomá obsahuje flavonoidy, minerály, vitamíny skupiny B, a další hodnotné látky. Kopřiva je velice močopudná a působí proti zánětům. Kopřiva je dopo..

79 Kč

Lichořeřišnicový sirup - farmářský 320g Topvet

(0)
Objednávky (4)

Močové cesty DOPLŇEK STRAVY Lichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu (akutní i chro..

129 Kč

Masážní olej - skořicový 200ml

(0)
Objednávky (1)

Popis výrobku Skořicový masážní olej professional Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév, a tím odbourávání tuků v kůži. (A tím napomáhá regulovat vlastnosti kožní tuko..

109 Kč

Meduňkový sirup - farmářský 320g Topvet

(0)
Objednávky (1)

Meduňka lékařská - Melissa Officinalis: je v tradiční přírodní medicíně používána jako pomoc pro navození klidného a plnohodnotného spánku. Meduňka pomáhá při nespavosti a psychické nepohodě. Má antio..

109 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 20 (celkem stran 2)