Sodasan


Čistič na koupelny Sodasan 500ml
128Kč Cena bez DPH: 106Kč
Složení: >30 % voda, neionogenní tenzid (cukrtenzid), 5-15% ethanol, ocet, kyselina citrónová, éterické oleje citral, limonen, geraniol, citronellol, linalool. Tenzidy rostlinného původu. Objem: 50..
COLOR SENSITIV tekutý prací prostředek SODASAN 1,5l
199Kč Cena bez DPH: 164Kč
Tekutý prací prostředek pro citlivou pleť, vhodný na praní prádla pro malé děti a alergiky, bez vonných olejů, konzervantů a enzymů. Vhodný zejména na barevné prádlo pro zachování zářivých barev. Ideá..
COLOR tekutý prací prostředek SODASAN 1,5l
179Kč Cena bez DPH: 148Kč
Tekutý prací prostředek s integrovanou ochranou proti vodnímu kameni. Vhodný zejména na barevné prádlo pro zachování zářivých barev. Ideální pro praní při nízkých teplotách (už od 20°C). Neobsahuje bě..
Octový čistič Sodasan 1l
137Kč Cena bez DPH: 113Kč
Výborný pro intenzivní úklid kuchyně a koupelny. Váže pachy, odstraňuje vodní kámen, vápenné skvrny a zbytky mýdla na armaturách a kachlích. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny, např. mramor. ..
Prášek do myčky SODASAN 1kg
177Kč Cena bez DPH: 146Kč
Popis: Obsahuje nové k životnímu prostředí šetrné změkčovadlo, které zabraňuje tvorbě vápenného filmu na nádobí. Bez enzymů, chlóru a fosfátů. Koncentrované složení vystačí při běžně zašpiněném nádobí..
Prostředek na máchání prádla s vůní magnolie SODASAN 750 ml
112Kč Cena bez DPH: 93Kč
Popis výrobku Svěží vůně magnolie, šetrná ochrana všech typů vláken. Vhodný pro všechny druhy oblečení a typy vláken. Éterické oleje s vůní levandule, růže, magnolie a geraniolu propůjčují oblečení..
Prostředek na nádobí citron SODASAN 500ml
74Kč Cena bez DPH: 61Kč
Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí. Šetrná receptura chrání vaši kůži před vysoušením. Obsahuje výhradně složky na bázi obnovitelných surovin. Vysoká účinnost přípravku spočívá v použití cukrte..
Prostředek na nádobí pro citlivou pokožku 500ml
89Kč Cena bez DPH: 74Kč
SODASAN Ekologický přípravek na ruční mytí nádobí určený pro spotřebitele s velmi citlivou pokožkou. Bez konzervantů a éterických olejů. S inovativním složením tenzidů pro lepší mycí schopnost. Použi..
Zobrazuji 1 až 8 z 11 (celkem stran 2)