ECOVER  aviváž Květy jabloně a mandle 5 l

ECOVER aviváž Květy jabloně a mandle 5 l

0 recenzí Objednávky (0)
398 Kč
Bez DPH 329 Kč
Výrobci Ecover
Kód výrobku: 87485
Dostupnost: 2-3 dny

Přehled

Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover. Prostředek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. V...

Popis produktu

Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover. Prostředek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje optické zjasňovače. Jsou to chemikálie, které odrážejí světlo. Díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon. Ecover proto optické zjasňovače nepoužívá v žádném ze svých pracích prostředků.

Složení: 5 - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, benzyl alkohol, parfém (linalool, limonen, citronellol). Další: voda, soil release polymer, chlorid sodný, citrát sodný, kyselina citrónová, trisodium ethylendiamindisukcinát.


Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Složení: 5 - 15 %: kationtové povrchově aktivní látky. < 5 %: parfém (linalool), konzervační činidlo (kyselina sorbová). Další: voda, dipropylenglykol, chlorid hořečnatý.


Návod k použití: Praní v pračce: nalijte 1 až 2 odměrky (extra zjemnění) do dávkovače na aviváž v pračce. Spusťte pračku podle návodu od výrobce. Ruční praní: přidejte do posledního máchání při ručním praní. Zřeďte 1 až 1 odměrku aviváže s 5 litry teplé vody. Nepřidávejte přímo neředěné na Vaše prádlo. Skladujte na chladném místě, chraňte před mrazem. 

pračka (4-5 kg) ruční praní (5 l) 
Měkké prádlo 30 ml 15 ml
Extra měkké prádlo 60 ml 30 ml


Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vlastnosti: Po jejím použití prádlo příjemně a přirozeně voní.

Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Trvanlivost: 18 měsíců

 

Dostupnost: Na objednávku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa BIO 350g
Cizrna marocká sterilovaná  BIO 560g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g