Rozšířené hledání
Vlastnosti

Instantní polévky

Fazolová polévka do hrnku 38 g
20Kč Cena bez DPH: 17Kč
Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená ka..
Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: ..
Hrachová polévka do hrnku 38 g
20Kč Cena bez DPH: 17Kč
Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená če..
Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená červená řepa, sušené zelí, vulkanická sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počk..
Italská polévka do hrnku 38 g
20Kč Cena bez DPH: 17Kč
Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, špenát, r..
Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, špenát, rajčata, kokos, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: 38g = sáček na přípravu jedné porce polévky. ..
Kuličky do polévky 75g
24Kč Cena bez DPH: 21Kč
Extrudovaný výrobek. Malé křupavé kuličky do po..
Extrudovaný výrobek. Malé křupavé kuličky do polévky jsou oblíbené nejen u dětí. Vložte na talíř a zalijte horkou polévkou. Můžete použít i k ozdobení zeleninových salátů.   Složení: extrudované..
Kuličky do polévky Amatanth
24Kč Cena bez DPH: 21Kč
Popis produktu Výborné drobení do polévky. Kuli..
Popis produktu Výborné drobení do polévky. Kuličky jsou bez lepku a už se nemusí vařit. Přidávejte je tedy do polévky těsně před konzumací a nevařte je. Složení: extrudované kuličky (kukuřice, z..
Polévka bylinková krémová 38 g BIO   NATUR COMPAGNIE
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Polévka bylinková krémová 38 g BIO NATUR COMPAGNIE..
Polévka bylinková krémová 38 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jídly..
Polévka chřestová krémová 40 g BIO   NATUR COMPAGNIE
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Polévka chřestová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE..
Polévka chřestová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jíd..
Polévka cizrnová s paprikou 38g
20Kč Cena bez DPH: 17Kč
Složení: Cizrnová mouka (54%), slunečnicový olej, ..
Složení: Cizrnová mouka (54%), slunečnicový olej, sušená paprika (6%), sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Příprava: Zalijte 250-300ml vody a čekejte 1-2 minuty.  Popis: Přirozeně bezlepková s..
Zobrazuji 1 až 8 z 27 (celkem stran 4)