Instantní polévky

Zobrazení:

Fazolová polévka do hrnku 38 g

(0)
Objednávky (2)

Složení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: 38g = sáč..

20 Kč

Hrachová polévka do hrnku 38 g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená červená řepa, sušené zelí, vulkanická sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 -..

20 Kč

Italská polévka do hrnku 38 g

(0)
Objednávky (1)

Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, špenát, rajčata, kokos, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Balení: 38g = sáček na přípravu jedné porce polévky...

20 Kč

Kuličky do polévky 75g

(0)
Objednávky (2)

Extrudovaný výrobek. Malé křupavé kuličky do polévky jsou oblíbené nejen u dětí. Vložte na talíř a zalijte horkou polévkou. Můžete použít i k ozdobení zeleninových salátů.   Složení: extrudované kuli..

24 Kč
2-3 dny

Polévka bylinková krémová 38 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (4)

Polévka bylinková krémová 38 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jíd..

36 Kč
2-3 dny

Polévka chřestová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (3)

Polévka chřestová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jíd..

36 Kč

Polévka cizrnová s paprikou 38g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Cizrnová mouka (54%), slunečnicový olej, sušená paprika (6%), sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Příprava: Zalijte 250-300ml vody a čekejte 1-2 minuty.  Popis: Přirozeně bezlepková surov..

20 Kč

Polévka čočková s mrkví 38g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Čočková mouka, slunečnicový olej, sušená mrkev (9%) a petržel, sůl, garam masala. Příprava: Zalijte 250-300ml vody a čekejte 1-2 minuty. Popis: řirozeně bezlepková surovina. Vhodné pro vega..

20 Kč

Polévka dýňová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (4)

Polévka dýňová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jídly...

34 Kč
2-3 dny

Polévka houbová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (2)

Polévka houbová krémová 40 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévky od firmy Natur Compagnie jsou velmi oblíbené a hodí se při každé příležitosti – jako předkrm, hlavní jídlo i přesnídávka mezi hlavními jídly..

36 Kč

Polévka instantní bramborová s pórkem 60 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (0)

Polévka instantní bramborová s pórkem 60 g BIO NATUR COMPAGNIE  Polévka instantní bramborová s pórkem je připravena na bázi bramborových vloček a sušeného pórku, extraktu z droždí, sušeného mléka a k..

59 Kč

Polévka instantní houbová 51 g BIO NATUR COMPAGNIE

(0)
Objednávky (0)

Polévka instantní houbová 51 g BIO NATUR COMPAGNIE Polévka instantní houbová je připravena na bázi bramborových vloček, rýžové mouky, sušeného mléka a žampiónů. Je jemně okořeněna přírodním houbový..

59 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 25 (celkem stran 3)