Klíčky a otruby

Zobrazení:

Otruby ovesné 250 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (0)

Ovesné otruby pomáhají doplňovat vlákninu do stravy, která je složená převážně z rafinovaných potravin. Obsahují cenné minerální látky a také vitamíny, hlavně skupiny B. Otruby vykonávají ve střevě t..

24 Kč

Otruby pšeničné 200 g COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (0)

Otruby vznikají při zpracování pšenice. Jsou zdrojem prospěšné stravitelné i nestravitelné vlákniny.  Velkou část pšeničných otrub tvoří vláknina (43 %), jež se skládá z celulózy, hemicelulózy a ligni..

12 Kč

Otruby pšeničné 300 g BIO COUNTRY LIFE

(0)
Objednávky (1)

Otruby pšeničné 300 g BIO COUNTRY LIFE - Podrobná charakteristika Otruby pomáhají doplňovat vlákninu do stravy, která je složená převážně z rafinovaných potravin.Obsahují hodně proteinů, tuků, vitam..

19 Kč

Pšeničné otruby BIOHARMONIE 400g

(0)
Objednávky (14)

Otruby jsou vedlejším produktem vznikajícím při mletí mouky. Jedná se o odstraněné obalové vrstvy zrna s klíčkem. Je vhodné je přidávat do jídel, do mouky při pečení pečiva nebo jako müsli do jogurtů...

18 Kč
2-3 dny

Skleněné nakličovadlo se sítkem

(0)
Objednávky (3)

Nakličovací skleněná nádoba s praktickým kovovým sítkem. Díky použitému materiálu (sklo a kov) se snadno čistí.Vhodné i do myčky. Dostupnost: Na objednávku...

319 Kč

Špaldové otruby BIOHARMONIE 250g

(0)
Objednávky (0)

Otruby jsou vedlejším produktem vznikajícím při mletí mouky. Jedná se o odstraněné obalové vrstvy zrna s klíčkem.  Je vhodné je přidávat do jídel, do mouky při pečení pečiva nebo jako müsli do jogurtů..

15 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)