kvasy, kombuchy

Zobrazení:

Kombucha aloe vera s meduňkou STEVIKOM 500ml

(0)
Objednávky (0)

Kombucha ze zeleného čaje a meduňky s přídavkem Aloe Vera. Kombucha je lehce fermentovaný čajový nápoj s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné. Složení: třtinový cukr*, zelený čaj*, ..

45 Kč

Kombucha bancha BIO 500ml

(0)
Objednávky (0)

Složení: Třtinový cukr BIO, zelený čaj Japan Bancha BIO, Medusomyces gisevi. Skladování: Skladujte při teplotě do 24 °C. Popis: Kombucha ze zeleného čaje s  Aloe Vera. Kombucha je lehce fermentovaný..

35 Kč

Kombucha černá 2 l STEVIKOM

(0)
Objednávky (0)

Kombucha černá 2 l STEVIKOM Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Neobsahuje žádné konzervační látky nebo barviva a nemá vedlejší účinky..

67 Kč

Kombucha černý čaj BIOLINIE 500ml

(0)
Objednávky (0)

Lehce fermentovaný nápoj z černého čaje s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné, slazený třtinovým cukrem. Složení: třtinový cukr*, černý čaj*, Medusomyces gisevi, * z ekologického zeměd..

36 Kč

Kombucha goji citrónová STEVIKOM 500ml

(0)
Objednávky (0)

Osvěžující nápoj s citronovou příchutí. Kombucha je lehce fermentovaný nápoj s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné. Složení: voda* 100 % odvar z goji* (Kustovnice čínská), třtinový cuk..

45 Kč

Kombucha heřmánek 2 l STEVIKOM

(0)
Objednávky (0)

Kombucha heřmánek 2 l STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj . Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. N..

67 Kč

Kombucha kopřiva 2 l STEVIKOM

(0)
Objednávky (0)

Kombucha kopřiva 2 l STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj . Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Ne..

67 Kč

Kombucha kopřiva 500 ml BIO STEVIKOM

(0)
Objednávky (0)

Kombucha kopřiva 500 ml BIO STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj. Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakter..

37 Kč

Kombucha meduňka 2 l STEVIKOM

(0)
Objednávky (6)

Kombucha meduňka 2 l STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj . Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Ne..

67 Kč

Kombucha s meduňkou 500 ml BIO STEVIKOM

(0)
Objednávky (1)

Kombucha s meduňkou 500 ml BIO STEVIKOM - Podrobná charakteristika Kombucha vzniká čistě přírodní cestou - je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Neobsahuje žádné konzerv..

37 Kč

Kombucha zelený čaj BIOLINIE 500ml

(0)
Objednávky (0)

Lehce fermentovaný nápoj ze zeleného čaje s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné, slazený třtinovým cukrem. Složení: třtinový cukr*, zelený čaj*, Medusomyces gisevi, * z ekologického z..

35 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)