Rozšířené hledání
Vlastnosti

kvasy, kombuchy

Kombucha aloe vera s meduňkou STEVIKOM 500ml
45Kč Cena bez DPH: 39Kč
Kombucha ze zeleného čaje a meduňky s přídavke..
Kombucha ze zeleného čaje a meduňky s přídavkem Aloe Vera. Kombucha je lehce fermentovaný čajový nápoj s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné. Složení: třtinový cukr*, zelen..
Kombucha bancha BIO 500ml
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Třtinový cukr BIO, zelený čaj Japan Banch..
Složení: Třtinový cukr BIO, zelený čaj Japan Bancha BIO, Medusomyces gisevi. Skladování: Skladujte při teplotě do 24 °C. Popis: Kombucha ze zeleného čaje s  Aloe Vera. Kombucha je lehce fermento..
Kombucha černá 2 l   STEVIKOM
65Kč Cena bez DPH: 57Kč
Kombucha černá 2 l STEVIKOM Vzniká čistě přírodní..
Kombucha černá 2 l STEVIKOM Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Neobsahuje žádné konzervační látky nebo barviva a nemá vedlejší účinky. ..
Kombucha černý čaj BIOLINIE 500ml
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Lehce fermentovaný nápoj z černého čaje s kvasinko..
Lehce fermentovaný nápoj z černého čaje s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné, slazený třtinovým cukrem. Složení: třtinový cukr*, černý čaj*, Medusomyces gisevi, * z ekologického země..
Kombucha goji citrónová STEVIKOM 500ml
45Kč Cena bez DPH: 39Kč
Osvěžující nápoj s citronovou příchutí. Kombucha j..
Osvěžující nápoj s citronovou příchutí. Kombucha je lehce fermentovaný nápoj s kvasinkovými kulturami a bakteriemi kyseliny mléčné. Složení: voda* 100 % odvar z goji* (Kustovnice čínská), třtinový cu..
Kombucha heřmánek 2 l   STEVIKOM
65Kč Cena bez DPH: 57Kč
Kombucha heřmánek 2 l STEVIKOM Kombucha je laho..
Kombucha heřmánek 2 l STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj . Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. N..
Kombucha kopřiva 2 l   STEVIKOM
65Kč Cena bez DPH: 57Kč
Kombucha kopřiva 2 l STEVIKOM Kombucha je lahod..
Kombucha kopřiva 2 l STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj . Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakterií. Ne..
Kombucha kopřiva 500 ml BIO   STEVIKOM
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Kombucha kopřiva 500 ml BIO STEVIKOM Kombucha j..
Kombucha kopřiva 500 ml BIO STEVIKOM Kombucha je lahodný a osvěžující enzymatický a tonizující nápoj. Vzniká čistě přírodní cestou – je výsledkem činnosti společenství prospěšných kvasinek a bakter..
Zobrazuji 1 až 8 z 11 (celkem stran 2)