NaturLabs Liposomální Vitamín C 60 kapslí

NaturLabs Liposomální Vitamín C 60 kapslí

0 recenzí Objednávky (0)
415 Kč
Bez DPH 361 Kč
Výrobci Vitalvibe
Kód výrobku: Vitalvibe
Dostupnost: 3

Přehled

Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C pro buňky v porovnání se všemi tradičními doplňky stravy. Poznejte skutečnou sílu vitamínu C a dopřejte si ho v té nejvstřebatelnější formě! Liposomální vitamín C od Natur...

Popis produktu

Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C pro buňky v porovnání se všemi tradičními doplňky stravy. Poznejte skutečnou sílu vitamínu C a dopřejte si ho v té nejvstřebatelnější formě! Liposomální vitamín C od NaturLabs je díky revoluční technologii zpracování LipoCellTech maximálně účinný.

Vitamín C pomáhá navracet tělo do jeho přirozenosti a fyzického i psychického zdraví. Využijte potenciál "céčka" na maximum!

O pozitivech vitamínu C by se dalo psát dlouhé hodiny. Každopádně zde snad bude stačit podotknout, že vitamín C zasahuje komplet všechny úrovně vašeho těla, je naprosto esenciální živinou a není pravděpodobně problém nebo stav, na který by neměl nějaký efekt.

Velmi rád bych všem doporučil koupit si každý den pár citronů a doplňovat vitamín C třeba jen z přírodních zdrojů ale v dnešní době by jste tím bohužel ani neušetřili a ani nepřijali to nejlepší. Citrusy a ovoce obsahuje spoustu chemie a cukru pokud nemáte předražené bio (které taky není vždy ok nebo domácí) a vitamínu C si natolik vážím a věřím v jeho efekt, že bych chtěl určitě doporučit několikanásobné dávky, které také sám beru.

Biologická dostupnost u běžného doplňku stravy s vitamínem C pro vaše tělo je přibližně 20% a méně. Liposomy jsou však mikrospokopické částice tuku vzniklé z fosfolipidů a pomáhají přímému transportu vitamínu C do vašich buněk.

To je možné díky nové technologii s názvem liposomy, které byly použity pro zvýšení vstřebávání živin. Podobně lze tento typ vazby využít pro zlepšení nejen vstřebávání živin, ale také jejich přímé pronikání do vašich buněk a tkání.

Liposomy (tukové buňky) jsou obsaženy v mateřském mléku a pomáhají distribuovat výživu z mateřského mléka.

JAKÉ JSOU PŘÍZNIVÉ ÚČINKY VITAMÍNU C?

Posiluje imunitní systém
Pomáhá udržovat optimální tok elektronů v buňkách
Je hlavním antioxidantem v těle, ochraňuje buňky proti působení volných radikálů a předčasnému stárnutí
Působí preventivně proti řadě degenerativních onemocnění
Podporuje zdraví srdce a cév
Pomáhá udržovat optimální úroveň hladiny cholesterolu a krevního tlaku
Snižuje četnost tvorby krevních sraženin
Podporuje správnou práci nervového systému
Napomáhá k produkci protistresových hormonů
Posiluje zdraví očí
Napomáhá při rekonvalescenci, hojení ran a regeneraci organismu
Je zapotřebí pro syntézu kolagenu - důležité strukturální složky cév, kostí a pojivových tkání (takto působí zároveň jako prevence na vznik vrásek a křečových žil)
Podporuje výstavbu a udržování zdravých kostí, zubů, chrupavek, dásní a kůže
Je nezbytný pro energetický metabolismus a transformaci potravy v energii
Zlepšuje vstřebávání železa z potravy

PROČ LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN C?

Na rozdíl od množství jiných živočichů si náš organismus vitamín C nedokáže vytvořit sám. Proto je nutné přijímat jej společně s potravou - buď v přirozené stravě, nebo koncentrovaně, prostřednictvím suplementů. Klíčová však zůstává otázka vstřebatelnosti a reálné využitelnosti (biologické dostupnosti) vitamínu, která u běžných doplňků stravy nemusí být vysoká (uvádí se něco mezi 10-20 %). Vitamín C si totiž naše tělo neukládá do zásoby a jeho nevstřebané přebytky vyloučí.

Většina běžných vitamínových a minerálních doplňků stravy v prášku či ve formě tablet není do lidského organismu dostatečně absorbována. Ještě v průběhu transportu jsou v trávicím traktu suplementy rozkládány trávicími enzymy a žaludečními šťávami. A tak se na místo určení dostane jen malé procento účinné látky.

Liposomální forma vitamínu C přinesla revoluci ve vstřebatelnosti.

Proč? Liposomální obal tento proces eliminuje a chrání účinnou látku. Liposomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky. Liposomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrz stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula vitamínu C ukrytá uvnitř.

Výhody liposomální formy vitamínu C:

Lepší transport vitamínu C na místo určení - skrze střevní stěnu až do krevního řečiště

Perfektní biologická dostupnost - využitelnost vitamínu C pro organismus

Liposomální ochranná vrstva vitamín C chrání proti poškození v trávicím traktu

Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) díky sypké formě

Čistý Vitamín C je do buněk transportován prostřednictvím patentované liposomální struktury přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost Vitamínu C v lidském organismu.

Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90 %. Mimo to liposomální forma vitamínu C přináší vašemu tělu celou řadu benefitů doložených množstvím klinických studií.

Nedostatek vitaminu C v těle se projevuje např. sníženou pevností cévních stěn především u vlásečnic, což vede ke zvýšené krvácivosti (např. z nosu), dále snížení pevnosti vazivového aparátu zubů a s tím souvisejícím vikláním až vypadáváním zubů.

REVOLUCE VE VSTŘEBATELNOSTI

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu.

Liposomální Vitamín C od NaturLabs využívá 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jeho vstřebatelnost více než 95 %! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace vitamínem C.

Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu C je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Tento patentovaný výrobní proces imituje přírodní tvorbu liposomů v lidském organismu za účasti cholinu. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk.

Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

PROČ ZKUSIT SYPKÉ LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍNY V KAPSLÍCH?

Liposomální doplňky stravy se vyrábějí v sypké a tekuté formě. Jaké mohou být výhody kapslí naplněných práškem oproti rozšířené tekuté formě?
Kapsle s práškem jsou jednoduše přenosné, vhodné na cestování a pohodlné na užívání.
Sypká forma našeho liposomálního vitamínu C je pouze čistým práškem bez aditiv. Samozřejmě tedy neobsahuje žádná plnidla, konzervanty či neaktivní látky.
Prášek balený v kapsli vydrží mnohem déle. Na rozdíl od tekutých suplementů, které je nutné po otevření rychle spotřebovat, prášková forma má delší trvanlivost a je více stabilní.

Dodatek:

Vitamín C je extrémně důležitý převážně pro lidi z velkoměst, kuřáky, alkoholiky, starší lidi, a ženy užívající hormonální antikoncepci.
Kuřáci - v důsledku zvýšeného oxidačního stresu z cigaretového kouře. Doporučená konzumace je téměř o 40% větší než u nekuřáků.
Starší - Starší lidé (65 let a více); v důsledku stárnutí je vyšší potřeba antioxidantů.
Dospělí - muži vs ženy - vitamín C denní dávka pro dospělé muže (19 let +) je o 20% vyšší než u dospělých žen kvůli snížené váze.

Doporučené dávkování
Pokud vitamín C užíváte preventivně pro posílení organismu a získání jeho přirozených benefitů, doporučuje se 1 kapsle denně, zapít vodou.
V době zvýšeného rizika infekce (například v období chřipkové epidemie) užívejte 2 kapsle denně, zapijte vodou.
Pokud bojujete s nemocí a potřebujete posílit obranyschopnost a napomoci regeneraci organismu, doporučujeme 3 kapsle denně a zapít vodou.

Obsahuje 60 kapslí = až 60 doporučených denních dávek.
Již za 7 Kč/den získáte dostatek Vitaminu C pro optimální fungování těla.

Nutriční informace: 2 kapsle

Vitamin C (Ascorbic acid)500 mg (625 %*)
LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs214 mg
*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby na den (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy.
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů.
Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů.
Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Není náhradou pestré stravy.
Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
Skladujte na chladném, temném a suchém místě.
Uchovávejte při pokojové teplotě.

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa  strouhaná BIO 280g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g
Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g