Rozšířené hledání
Vlastnosti

Luštěniny

Adzuki BIO 500g
52Kč Cena bez DPH: 45Kč
Složení: Adzuki BIO Alergeny: Výrobek může obsa..
Složení: Adzuki BIO Alergeny: Výrobek může obsahovat stopy sezamu. Obsah lepku max. 20 mg/kg.   Popis: Malé fazolky Adzuki mají vínovou až hnědou barvu. Mají jemnou slupku a chutnají příjemně s..
Cizrna 500g  APOTHEKE
38Kč Cena bez DPH: 33Kč
Složení: Cizrna. Příprava: Přebranou a proplác..
Složení: Cizrna. Příprava: Přebranou a propláchnutou cizrnu namočte na několik hodin (až 12 hodin) do většího množství vody. Po nabobtnání je dobré vodu z cizrny slít a na vaření použít novou – us..
Cizrna 500g COUNTRY LIFE
39Kč Cena bez DPH: 34Kč
Složení: Cizrna (římský hrách). Příprava: Cizrn..
Složení: Cizrna (římský hrách). Příprava: Cizrnu je nutno namáčet minimálně 4 hodiny, ideálně až 8. Dle doby namáčení se poté vaří až 1,5 hod. V tlakovém hrnci ji připravíte za 40 minut. Cizrnu nam..
Cizrna BIO 500g BIOHARMONIE
52Kč Cena bez DPH: 45Kč
Složení: Cizrna BIO. Alergeny: Výrobek může obs..
Složení: Cizrna BIO. Alergeny: Výrobek může obsahovat stopy sezamu a lepku. Popis: Cizrně se někdy říká římský hrách. Možnosti jejího využití v přípravě pokrmů jsou pestré. Má vynikající oříškov..
Cizrna BIO 500g COUNTRY LIFE
51Kč Cena bez DPH: 44Kč
Složení: Cizrna BIO (římský hrách). Příprava: C..
Složení: Cizrna BIO (římský hrách). Příprava: Cizrnu je nutno namáčet minimálně 4 hodiny, ideálně až 8. Dle doby namáčení se poté vaří až 1,5 hod. V tlakovém hrnci ji připravíte za 40 minut. Cizrnu..
Cizrna marocká sterilovaná  BIO 560g
85Kč Cena bez DPH: 74Kč
Složení: Voda, cizrna BIO 14 %, rajčatový protlak ..
Složení: Voda, cizrna BIO 14 %, rajčatový protlak BIO 12 %, červená paprika BIO 8 %, cibule BIO 5 %,třtinový cukr BIO, slunečnicový olej BIO, jedlá mořská sůl, koření BIO 1 %, hušťovadla: karubin, gum..
Čočka černá drobnozrnná 300g  APOTHEKE
39Kč Cena bez DPH: 34Kč
Složení: Čočka černá drobnozrnná neloupaná. Pří..
Složení: Čočka černá drobnozrnná neloupaná. Příprava: Čočku přebereme, propláchneme, vložíme do hrnce se studenou vodou, přivedeme k varu a vaříme pod pokličkou cca 25 – 30 min. Můžeme osolit i v p..
Čočka červená celá loupaná 500 g BIO  COUNTRY LIFE
55Kč Cena bez DPH: 48Kč
Čočka je vysoce energetická a výživná luštěnina, k..
Čočka je vysoce energetická a výživná luštěnina, která obsahuje jen málo tuků. Je bohatá na kyselinu listovou a železo.  Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 ..
Zobrazuji 1 až 8 z 45 (celkem stran 6)