Rozšířené hledání
Vlastnosti

Nezpracované obiloviny

Dvouzrnka BIOHARMONIE 500g
42Kč Cena bez DPH: 37Kč
Pšenice dvouzrnka je archaická obilnina, která má ..
Pšenice dvouzrnka je archaická obilnina, která má svůj původ v Iránu, Iráku, Jordánsku, Sýrii a Palestině. Je vhodná do polévek, salátů, k zapékání, na přípravu masových a zeleninových směsí. Příprava..
Jáhly BIOHARMONIE 500g
38Kč Cena bez DPH: 33Kč
Jáhly jsou šetrně oloupaná a vyleštěná zrnka prosa..
Jáhly jsou šetrně oloupaná a vyleštěná zrnka prosa setého. Jsou velmi chutné a navíc přirozeně bezlepkové. Jsou vhodné pro přípravu kaší a pro zapékání. Příprava: Jáhly propláchněte a spařte alespoň d..
Jednozrnka BIO 500g
56Kč Cena bez DPH: 49Kč
Složení: 100 % pšenice jednozrnka BIO. Obsah: 5..
Složení: 100 % pšenice jednozrnka BIO. Obsah: 500g Popis: Pšenice jednozrnka je prakticky prvním domestikovaným druhem pšenice, který byl využíván v lidské výživě před 10 - 12 tisíci lety. Tato ..
Kamut BIO 500g
72Kč Cena bez DPH: 63Kč
Kamut představuje výbornou alternativu veškerých p..
Kamut představuje výbornou alternativu veškerých pekárenských výrobků, při jejichž přípravě se užívá běžná pšenice. Oproti pšenici vynikají zrna kamutu dvojnásobnou velikostí a vyšším obsahem živin. K..
Kroupy ječné 500g
24Kč Cena bez DPH: 21Kč
Ječné kroupy vznikají po obroušení ječného zrn..
Ječné kroupy vznikají po obroušení ječného zrna. Tradičně se používají jako zavářka do polévek či při přípravě zabijačkových jelit. Dále jsou vhodné do nákypů a jako příloha. Příprava: Před přípra..
Kroupy špaldové 500g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Mlýnský obilný výrobek. Alternativní příloha zají..
Mlýnský obilný výrobek. Alternativní příloha zajímavé chuti. Skvělé na zapékání, lze kombinovat se zeleninou či jinými obilninami. Kernotto vzniká loupáním a broušením špaldy. Tato úprava umožňuje ry..
Kukuřice na výrobu popcornu BIO 200g
27Kč Cena bez DPH: 23Kč
Kukuřice je po pšenici a rýži nejpěstovanější obil..
Kukuřice je po pšenici a rýži nejpěstovanější obilninou na světě. Je také jednou z nejvýnosnějších plodin. Kukuřice neobsahuje gluten, protein, který se nachází v jiných obilninách a který způsobuje u..
Naklíčená pohanka BIO 250g
129Kč Cena bez DPH: 112Kč
Složení: Pohanka BIO Použití: Ideálně do zeleni..
Složení: Pohanka BIO Použití: Ideálně do zeleninových salátů, cereálních kaší, jogurtu, apod. Popis: Naklíčená loupaná a dehydrovaná pohanka obsahuje vysoké množství pomalu vstřebatelných sachar..
Zobrazuji 1 až 8 z 35 (celkem stran 5)