Rozšířené hledání
Vlastnosti

Obiloviny

Podřazené kategorie

Amarant BIO 500g
43Kč Cena bez DPH: 37Kč
Složení: Amarant. Může obsahovat stopy lepku. S..
Složení: Amarant. Může obsahovat stopy lepku. Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Popis: Amarant se řadí k pseudoobilovinám - mezi obilní trávy nepa..
Bulgur ječmenný BIO 250g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Ječmen BIO. Příprava: Vařte v 2,5 náso..
Složení: Ječmen BIO. Příprava: Vařte v 2,5 násobném množství mírně osolené vody 7 minut, nechte dojít pod pokličkou 10 minut. Alergeny: Lepek. Popis: Bulgur se může připravovat na sladko i na..
Bulgur medium 500g
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgu..
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda:bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Povařte 2 minuty a dalších 20 min nechte dojít. ..
Bulgur pohankový BIO 250g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Složení: Pohanka loupaná BIO. Příprava: Příprav..
Složení: Pohanka loupaná BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5 min..
Bulgur pšeničný BIO 500g
39Kč Cena bez DPH: 34Kč
Složení: Pšenice hrubě mletá BIO. Příprava: Pří..
Složení: Pšenice hrubě mletá BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5..
Bulgur špaldový BIO 250g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Složení: Pšenice špalda BIO. Příprava: Příprava..
Složení: Pšenice špalda BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5 minu..
Bulgur tmavý 500g
37Kč Cena bez DPH: 32Kč
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Můž..
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Může obsahovat stopy celeru.  Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda : bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Pov..
Bylinkové široké nudle 350g
57Kč Cena bez DPH: 50Kč
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, bylinková sm..
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, bylinková směs. Alergeny: Obsahuje lepek, může obsahovat stopy vajec. Hmotnost: 350g Popis: Jedinečnou výhodou u těchto těstovin je krátká doba vaření 5-..
Zobrazuji 1 až 8 z 243 (celkem stran 31)