Rozšířené hledání
Vlastnosti

Obiloviny

Podřazené kategorie

Amarant BIO 500g
42Kč Cena bez DPH: 37Kč
Složení: Amarant. Alergeny: Může obsahovat stop..
Složení: Amarant. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku. Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Popis: Amarant se řadí k pseudoobilovinám - mezi obil..
Bulgur ječmenný BIO 250g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Ječmen BIO. Příprava: Vařte v 2,5 náso..
Složení: Ječmen BIO. Příprava: Vařte v 2,5 násobném množství mírně osolené vody 7 minut, nechte dojít pod pokličkou 10 minut. Alergeny: Lepek. Popis: Bulgur se může připravovat na sladko i na..
Bulgur medium 500g
34Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgu..
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda:bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Povařte 2 minuty a dalších 20 min nechte dojít. ..
Bulgur pohankový BIO 250g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Složení: Pohanka loupaná BIO. Příprava: Příprav..
Složení: Pohanka loupaná BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5 min..
Bulgur pšeničný BIO 500g
41Kč Cena bez DPH: 36Kč
Složení: Pšenice hrubě mletá BIO. Příprava: Pří..
Složení: Pšenice hrubě mletá BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5..
Bulgur špaldový BIO 250g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Složení: Pšenice špalda BIO. Příprava: Příprava..
Složení: Pšenice špalda BIO. Příprava: Příprava bulguru je velmi snadná a podobná jako u kuskusu. Většinou spotřebuje až trojnásobek vody a můžete ho buď vařit 15 minut v kuse nebo stačí jen 5 minu..
Bulgur tmavý 500g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Můž..
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Může obsahovat stopy celeru.  Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda : bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Pov..
Dietní rýže Perfect Rice
63Kč Cena bez DPH: 55Kč
Popis produktu Uvařte si své oblíbené jídlo a n..
Popis produktu Uvařte si své oblíbené jídlo a nahraďte přílohu touto dietní rýží Perfect Rice, která obsahuje minimum kalorií. Neobsahuje lepek a v podstatě ani tuk nebo cukr. Ideální rýže na hubnu..
Zobrazuji 1 až 8 z 241 (celkem stran 31)