Rozšířené hledání
Vlastnosti

Ostatní nápoje

Bílinská jaterní 1l
25Kč Cena bez DPH: 22Kč
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhli..
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje obohacená o pravý přírodní extrakt z Ostropestřece mariánského...
Bílinská kyselka 1l
19Kč Cena bez DPH: 17Kč
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhli..
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje BJ-6. Dávkování: 100-300 ml 2 x denně (denní dávka u dospělé..
Bílinská žaludeční meduňka 1l
24Kč Cena bez DPH: 21Kč
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhli..
Složení: Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje BJ-6 obohacená o pravý přírodní extrakt z meduňky lékařské. Obs..
Energetický nápoj ALPEN YOD´L s guaranou a kofeinem 250ml
55Kč Cena bez DPH: 48Kč
BIO energetický nápoj s obsahem guarany a kofe..
BIO energetický nápoj s obsahem guarany a kofeinu.  Obsahuje extrakty z bylin, a proto velmi příjemně voní po meduňce, mátě a  černém bezu. Složení: voda,cukr*, bylinné extrakty (meduňka*,jablečn..
Grešík Dárková kazeta
229Kč Cena bez DPH: 189Kč
Kazeta obsahuje: Kandovaný zázvor 50 g Koření..
Kazeta obsahuje: Kandovaný zázvor 50 g Koření na svařené víno 50 g Třtinový cukr Dry Demerara přírodní světlý 300 g Vánoční ovocný čaj 100 g Balení: 1 ks..
Grešík Děčínská jeřabinka 0,2 l
199Kč Cena bez DPH: 164Kč
Na kopcích okolo Děčína nachází vhodné podmínky k ..
Na kopcích okolo Děčína nachází vhodné podmínky k růstu jeřáb ptačí, používaný odedávna v lidovém léčitelství. Pálenka připravovaná z jeho plodů sloužila jako prostředek na dobré trávení a při nachlaz..
Grešík Jeřabinka Děčínská 0,5 l
299Kč Cena bez DPH: 247Kč
Pálenka získaná macerací a destilací. P..
Pálenka získaná macerací a destilací. Pálenka z plodů jeřábu ptačího. Výborný prostředek na dobré trávení a při nachlazení. Nezaměnitelná pikantní chuť jeřabinky bez přidaného cukru oslov..
Grešík Kleště velké
95Kč Cena bez DPH: 79Kč
..
..
Zobrazuji 1 až 8 z 21 (celkem stran 3)