Ostatní

Hygienické tyčinky z organické bavlny Masmi 200 ks/bal
65Kč Cena bez DPH: 54Kč
Popis produktu Vyrobené z organické bavlny, bez..
Popis produktu Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. Doporučují se pro každodenní použití. Hypoalergenní – nižší riziko vzniku podráždění. Neobsahují parfémy...
Kosmetické vatové polštářky z organické bavlny Masmi 80 ks/bal
59Kč Cena bez DPH: 49Kč
Popis produktu Vatové tampony z organické bav..
Popis produktu Vatové tampony z organické bavlny Masmi jsou vyrobeny bez použití dráždivých chemikálií, a jsou tak vhodné pro pravidelnou péči i o tu nejcitlivější pokožku alergiků a malých dětí...
Tampony s aplikátorem z organické bavlny Masmi, Regular 16 ks/bal
149Kč Cena bez DPH: 123Kč
Popis produktu Absorpční jádro vyrobené z ..
Popis produktu Absorpční jádro vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. Hypoalergenní – nižší riziko vzniku podráždění. Absorpční jádro je obaleno speciální bezpečnostní vrs..
Tampony s aplikátorem z organické bavlny Masmi, Super 14 ks/bal
144Kč Cena bez DPH: 119Kč
Popis produktu Vyrobené z organické bavlny..
Popis produktu Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. Doporučují se pro každodenní použití. Hypoalergenní – nižší riziko vzniku podráždění. Neobsahují parfémy. ..
Tampony z organické bavlny Masmi, Super 18 ks/bal
102Kč Cena bez DPH: 84Kč
Popis produktu   Absorpční jádro vyrobené..
Popis produktu   Absorpční jádro vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. Hypoalergenní – nižší riziko vzniku podráždění. Absorpční jádro je obaleno speciální bezpečnostní ..
Vazelína kosmetická, 100 ml
89Kč Cena bez DPH: 74Kč
K čemu kosmetická vazelína slouží: Vysoce kva..
K čemu kosmetická vazelína slouží: Vysoce kvalitní bílá vazelína s obsahem vitamínu E slouží k péči o suchou, drsnou a popraskanou pokožku (ruce, lokty, paty). Výborně působí jako ochrana pleti p..
VEGIWASH 473 ml
239Kč Cena bez DPH: 198Kč
VEGIWASH byl specielně vyvinut, aby odstranil zbyt..
VEGIWASH byl specielně vyvinut, aby odstranil zbytky kontaminujících látek z povrchu ovoce a zeleniny. Analýzy provedené nezávislými laboratořemi ukázaly, že VEGIWASH odstraní z povrchu až 97% zbytků ..
Žlučové mýdlo 140g
59Kč Cena bez DPH: 49Kč
K čistění a úspornějšímu provozu myček na ná..
K čistění a úspornějšímu provozu myček na nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme na čistění koupelnových a kuchyňských povrchů. ..
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)