Vlasová kosmetika

Zobrazení:

Bylinkový šampon konopný BIO 200ml

(0)
Objednávky (3)

Složení: Konopí seté BIO, Pohanka setá BIO, pitná voda, Sodium Cocoamphoacetate (jemná micí složka), Glycerin, lauryl Glucoside (jemná mycí složka), Disodium Cocoyl Glutamate (jemná mycí složka), Sodi..

159 Kč

Bylinkový šampon Posílení a růst vlasů 11 bylin BIO 200ml

(0)
Objednávky (8)

Složení: Polygonum Fagopyrum Extract (Pohanka setá) BIO, Arctium Lappa Extract (Lopuch větší), Aspalathus Linearis Extract (Roiboos), Avena Sativa Extract (Oves setý), Betula Alba Leaf Extract (Bříza ..

159 Kč

Naděje Výluh z lopuchu 100ml

(0)
Objednávky (8)

Výluh z lopuchu Přípravek zlepšuje kvalitu vlasů a pokožky ve vlasech, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, odstarňuje zavně chorobné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné . Bylinný výluh Vý..

108 Kč
2-3 dny

Saloos DÝŇOVÝ OLEJ bio lisovaný za studena 50ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Zpevňuje nehty a podporuje jejich růst. Na pleť, tělo a vlasy... Obsahuje řadu velmi prospěšných minerálů. Pomáhá růstu nehtů a jejich zpevnění, vyživuje nehtové lůžko. Podporuje..

115 Kč

SALOOS Jojobový olej lisovaný za studena 20ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Pro jakýkoliv typ pokožky, jeden z nejcennějších olejů. Na pleť... Patří k nejcennějším přírodním olejům. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky, intenzivně pečuje zejména o zralou a..

101 Kč

SALOOS KOKOSOVÝ OLEJ bio lisovaný za studena 125ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Na pleť, tělo a vlasy... Pro své unikátní vlastnosti se řadí mezi oleje s velmi širokým spektrem vnitřního i vnějšího použití. Jako čistá přírodní surovina se hodí k péči o celé tělo i ..

149 Kč

Saloos MAKADAMIOVÝ OLEJ lisovaný za studena 50ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Obsahuje vitamíny a má přirozených UV-faktor 3-4. Plody makadámie jsou téměř kulovité ořechy až 3 cm velké. Tento jedinečný olej, získaný ze semen lisováním za studena, je výborný..

104 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)