Vůně pro interiér

Zobrazení:

SALOOS Esenciální olej ANÝZ 10ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Výrazně působí na trávicí trakt, plynatost a má protikřečové účinky. Je vhodný i na kašel a záněty horních cest dýchacích. Vhodné dodržet nízké koncentrace. Krásná vůně anýzu. Pou..

81 Kč

SALOOS Esenciální olej Benzoe siam 60% 10ml

(0)
Objednávky (2)

Popis produktu Pomáhá při astmatu, bronchitidě, chřipce, je antiseptické, sedativum, usnadňuje vykašlávání. 100% čisté je podobné pryskyřici, používá se proto lihový roztok. Balení: 10 ml..

147 Kč

SALOOS Esenciální olej Borovice 10ml

(0)
Objednávky (3)

Popis produktu Je antiseptická, pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí, dezinfikuje a čistí vzduch. Původ: Rakousko Balení: 10 ml INCI: Pinus sylve..

75 Kč

SALOOS Esenciální olej Cedrové dřevo 10ml

(0)
Objednávky (3)

Popis produktu Je antiseptické, vhodné při rýmě, bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, působí jako repelent. Nepoužívat v těhotenství. Použití: 2-4 kapky vonného oleje..

75 Kč

SALOOS Esenciální olej Citron 10ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, je účinný při bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a pří..

59 Kč

SALOOS Esenciální olej Citronela 10ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Silně antiseptická, podporuje koncentraci, je antivirální s repelentními účinky. Balení: 10ml Původ: Indonésie INCI: Cymbopogon winterianus Použití: 2-4 kapky vonného ole..

75 Kč

SALOOS Esenciální olej ELIXÍR 10ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Krásně provoní místnost a přinese dobrou náladu, uvolnění či povzbuzení. Vybírat můžete z 68 různých vůní vonných olejů. Použití: 2-4 kapky vonného oleje nakapejte do mističky aromalam..

75 Kč

SALOOS Esenciální olej Eukalyptus Austrálie 10ml

(0)
Objednávky (1)

Popis produktu Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním es..

78 Kč

SALOOS Esenciální olej Eukalyptus Čína 10ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esenc..

55 Kč

SALOOS Esenciální olej Eukalyptus Citriodora10ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Druh eukalyptu, dezinfikuje, je účinný při rýmě a dýchacích obtížích. Použití: 2-4 kapky vonného oleje nakapejte do mističky aromalampy s vodou. Zapalte pod mističkou svíčku a během ně..

59 Kč

SALOOS Esenciální olej Grep 10ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Je antidepresivní, osvěžuje, dezinfikuje vzduch, vhodný do koupelí a na masáže. Se značkou CPK! (Certifikovaná přírodní kosmetika) Balení: 10ml Původ: FloridaINCI: Citrus Gr..

81 Kč

SALOOS Esenciální olej Hřebíček 10ml

(0)
Objednávky (2)

Popis produktu Pomáhá při celkové slabosti, svalovém vypětí, prohřívá, tiší bolest a odpuzuje hmyz. Užívejte v malých koncentracích, může dráždit pokožku. Není vhodný pro epileptiky. Balení: 10 ml I..

65 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 104 (celkem stran 9)