Zeleninové chipsy

Zobrazení:
2-3 dny

Crawnchies dýňové s kurkumou BIO 30g

(0)
Objednávky (2)

Složení: Len zlatý BIO, dýně BIO, kurkuma BIO. Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a celeru. Obsah: 30g Popis: Crawnchies jsou raw zeleninové lupínky ..

89 Kč
2-3 dny

Crawnchies pikantní s paprikou BIO 30g

(0)
Objednávky (2)

Složení: Lněné semínko zlaté BIO, sušená rajčata BIO, dýně BIO, batáty BIO, cibule BIO, česnek BIO, chilli mleté BIO (2,5 %), mořská nerafinovaná sůl, paprika mletá BIO. Alergeny: Může obsahovat st..

86 Kč
2-3 dny

Crawnchies s mořským salátem BIO 30g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Mořský salát BIO (Ulva lactuca) (60 %), lněné semínko zlaté BIO. Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a celeru. Obsah: 30g Popis: Crawnchies j..

86 Kč
2-3 dny

Crawnchies špenátové s česnekem BIO 30g

(0)
Objednávky (1)

Složení: Špenát BIO (24 %), lněné semínko zlaté BIO, voda, tamari BIO, česnek BIO (4 %), mořská nerafinovaná sůl. Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a cele..

86 Kč
Nedostupné

Kešu Super Snack se spirulinou a chlorellou

(0)
Objednávky (2)

Popis produktu Vyzkoušejte zcela nový Super Snack s kešu ořechy. Navíc obohacený i o zelené potraviny jako je spirulina a chlorella, které mají skvělé účinky na tělo. Balení 85 g obsahuje cca 2,5 g..

58 Kč
2-3 dny

Zeleninové chipsy cibulové BIO 60 g LIFEFOOD

(0)
Objednávky (0)

Pikantní cibulové kroužky sušené v marinádě ze sušených rajčat, oříšků, rozinek, chilli a koření jsou vhodné jako samostatná křupavá pochoutka k televizi či pivu, ale skvělé jsou i na dochucení brambo..

67 Kč
2-3 dny

Zeleninové chipsy z červené řepy BIO 60 g LIFEFOOD

(0)
Objednávky (0)

Chipsy z červené řepy jsou marinované v omáčce z oříšků, rozinek a hořčičného semínka. Mají nasládlou chuť a hodí se nejen jako samostatná křupavá pochoutka, ale i jako dochucovací složka do salátů. ..

75 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)