Rozšířené hledání
Vlastnosti

Rostlinné nápoje v prášku

Kokosový nápoj TOPNATUR - 350g (sáček)
66Kč Cena bez DPH: 57Kč
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Nebsahuje genetick..
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Nebsahuje geneticky modifikované suroviny - Vhodný pro vegany Kokosový nápoj se vyznačuje jemnou a lahodnou chutí. Vhodný k pití, zalévání cereálních snídaní, př..
Kozí nápoj TOPNATUR 100 g
44Kč Cena bez DPH: 38Kč
Kozí nápoj je vyroben ze sušeného kozího mléka, kt..
Kozí nápoj je vyroben ze sušeného kozího mléka, které pochází od volně se pasoucích koz. Kozí mléko je biologicky velmi významný nápoj, jehož složení je odlišné od mléka kravského. Složení: glukózový..
Kukuřičný nápoj TOPNATUR - 350g (sáček)
59Kč Cena bez DPH: 51Kč
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Neobsahuje genetic..
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Neobsahuje geneticky modifikované suroviny - Vhodný pro vegany Kukuřičný nápoj je výborným pomocníkem při přípravě pudinků, palačinek, na pečení i vaření. Neobsahu..
Nápoj ovesný v prášku 400 g BIO ECOMIL
269Kč Cena bez DPH: 234Kč
Velmi kvalitní a dobře stravitelný ovesný nápoj v ..
Velmi kvalitní a dobře stravitelný ovesný nápoj v prášku. Je 100% nemléčný, neobsahuje tedy laktózu. Je v biokvalitě. Ovesný nápoj v prášku je možné použít všude tam, kde používáte mléko: na přípra..
Ovesný nápoj TOPNATUR - 350g (sáček)
58Kč Cena bez DPH: 50Kč
- Bezlaktózový - Neobsahuje geneticky modifikovan..
- Bezlaktózový - Neobsahuje geneticky modifikované suroviny - Vhodný pro vegany Ovesný nápoj se díky speciálně tepelně upravené ovesné mouce vyznačuje specifickou a unikátní chutí. Ovesný nápoj j..
Pohankový nápoj TOPNATUR - 350g sáček
59Kč Cena bez DPH: 51Kč
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Neobsahuje genetic..
- Bezlaktózový - Bezlepkový - Neobsahuje geneticky modifikované suroviny - Vhodný pro vegany Pohankový nápoj obsahuje speciální upravenou pohankovou mouku, která je zárukou efektivního využití v..
Pohankový nápoj Zajíc 400g - sáček
71Kč Cena bez DPH: 62Kč
Pohankový nápoj Zajíc je vyroben na bázi tepelně u..
Pohankový nápoj Zajíc je vyroben na bázi tepelně upravené pohanky, která je součástí racionální výživy. Pohanka je nutričně a dieteticky vysoce hodnotná plodina s příznivým složením z hlediska lids..
Rýžový nápoj 400 g
69Kč Cena bez DPH: 63Kč
Doplněk stravy. Pestrá a vyvážená strava je jed..
Doplněk stravy. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých fakturů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí...
Zobrazuji 1 až 8 z 20 (celkem stran 3)