Rozšířené hledání
Vlastnosti

Rýže

Dietní rýže Perfect Rice
63Kč Cena bez DPH: 55Kč
Popis produktu Uvařte si své oblíbené jídlo a n..
Popis produktu Uvařte si své oblíbené jídlo a nahraďte přílohu touto dietní rýží Perfect Rice, která obsahuje minimum kalorií. Neobsahuje lepek a v podstatě ani tuk nebo cukr. Ideální rýže na hubnu..
Miso genmai hnědá rýže 400 g   MUSO
119Kč Cena bez DPH: 103Kč
Genmai miso je celosvětově velmi oblíbené – naše n..
Genmai miso je celosvětově velmi oblíbené – naše nejprodávanější miso. Narozdíl od misa shira, je vyráběné z neloupané hnědé rýže, zraje déle a chuťově je výraznější a slanější. V Dobrotách léto 2..
Miso rýže 390 g BIO   DANIVAL
209Kč Cena bez DPH: 182Kč
Miso rýže 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival ..
Miso rýže 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival je vyráběna v oblasti Gaskoňska v jihozápadní Franci dle původních receptur.Miso pasta přináší všechny nutriční hodnoty, které sója nabízí. Obsahuje ř..
Rýže Arborio BIOHARMONIE 500g
72Kč Cena bez DPH: 63Kč
Její název pochází od italského města Arborio v úd..
Její název pochází od italského města Arborio v údolí řeky Pádu, kde se hojně pěstuje. Má typický kulatý tvar. Při vaření vstřebává velké množství vody a výborně absorbuje chutě ostatních ingrediencí...
Rýže basmati 500 g BIO   COUNTRY LIFE
62Kč Cena bez DPH: 54Kč
Rýže basmati patří mezi dlouhozrnné druhy rýže. Vy..
Rýže basmati patří mezi dlouhozrnné druhy rýže. Vyniká jemnou vůní a chutí. Její zrna se po uvaření nelepí. Můžeme ji použít jako přílohu či hlavní jídlo, ale také do studených jídel. Rýže basmati pa..
Rýže basmati bílá BIOHARMONIE 500g
59Kč Cena bez DPH: 51Kč
Basmati rýže získala svůj název podle své příjemné..
Basmati rýže získala svůj název podle své příjemné vůně. Basmati znamená v sanskrtu „voňavá“. Zrno této rýže je štíhlé a podlouhlé a po uvaření sypké. Basmati bílá je mechanicky zbavená své svrchní sl..
Rýže basmati natural 500 g BIO   COUNTRY LIFE
56Kč Cena bez DPH: 49Kč
Hnědá rýže basmati vyniká jemnou vůní a chutí a vy..
Hnědá rýže basmati vyniká jemnou vůní a chutí a vyšším obsahem živin. Můžeme ji použít jako přílohu či hlavní jídlo, ale také do studených jídel, např. rýžových salátů.Skladování: Skladujte při teplo..
Rýže BASMATI natural 500g Apotheke
39Kč Cena bez DPH: 34Kč
Jedinečná chuť i vůně. Ideální v kombinaci se zele..
Jedinečná chuť i vůně. Ideální v kombinaci se zeleninou a luštěninami, do salátů i jako hlavní jídlo. Basmati znamená v hindštině „královna vůní“. Toto jméno získala pro své jedinečné aroma a chuť při..
Zobrazuji 1 až 8 z 26 (celkem stran 4)