Rýžové nápoje a dezerty

Zobrazení:

Rýžový kokosový nápoj ISOLA BIO 1l

(0)
Objednávky (0)

Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z celozrnné italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózu. Rýžový nápoj s příchutí kokosu obsahuje lahodné kokosové mléko. Složení: v..

75 Kč

Rýžový mandlový nápoj ISOLA BIO 1l

(0)
Objednávky (0)

Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z  italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózul. Rýžový nápoj mandlový je jemně přislazený agávovým sirupem. Složení: voda, italská..

78 Kč
2-3 dny

Rýžový mandlový nápoj ISOLA BIO 250 ml

(0)
Objednávky (0)

Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z  italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózul. Rýžový nápoj mandlový je jemně přislazený agávovým sirupem. Složení: voda, italsk..

36 Kč
2-3 dny

Rýžový nápoj s quinoa a kakaem ISOLA BIO 1 l

(0)
Objednávky (0)

Obilný nápoj s příchutí kakaa a quinoi je skvělý jako náhražka kravského mléka. Quinoa je jihoamerická rostlina, kterou již staří Inkové nazývali pokrmem Bohů. Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z ..

94 Kč
2-3 dny

Rýžový nápoj s vápníkem a kakem ISOLA BIO 250 ml

(0)
Objednávky (0)

Rýžový nápoj ochucený Fairtrade kakaem. Má přirozeně sladkou a sametovou  chuť a je obohacen přírodním vápníkem. Složení: voda, italská rýže* (20%), agávový sirup*, fairtrade kakao*, slunečnicový ole..

33 Kč

Rýžový nápoj s vápníkem ISOLA BIO 250 ml

(0)
Objednávky (0)

Rýžový nápoj má přirozeně sladkou a sametovou  chuť a je obohacen přírodním vápníkem. Složení: voda, italská rýže* (20%), slunečnicový olej lisovaný za studena*, mořská řasa Lithothamnium Calcareum (..

33 Kč
2-3 dny

Rýžový nápoj vanilkový Isola BIO 1l

(0)
Objednávky (0)

Rýžové nápoje Isola BIO jsou vyrobeny z celozrnné italské rýže, jsou 100% rostlinného původu, bezlepkové, neobsahují laktózu.  Složení: voda, italská rýže* 20%, slunečnicový olej lisovaný za studena*..

69 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)