Sojové nápoje a dezerty

Zobrazení:

Miso genmai hnědá rýže 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Genmai miso je celosvětově velmi oblíbené – naše nejprodávanější miso. Narozdíl od misa shira, je vyráběné z neloupané hnědé rýže, zraje déle a chuťově je výraznější a slanější. V Dobrotách léto 2013..

119 Kč

Miso hatcho sója 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Miso hatcho sója 400 g MUSO Miso neodmyslitelně patří k japonské kuchyni, má charakteristickou sytou chuť a tmavou barvu. K výrobě Hatcho Miso Muso (miso ze sóji) se používají celé sójové boby. Miso ..

135 Kč

Miso ječmen 390 g BIO DANIVAL

(0)
Objednávky (0)

Miso ječmen 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival je vyráběna v oblasti Gaskoňska v jihozápadní Franci dle původních receptur.Miso pasta přináší všechny nutriční hodnoty, které sója nabízí. Obsahuje ř..

244 Kč

Miso mugi ječmen 345 g BIO MUSO

(0)
Objednávky (0)

Miso mugi ječmen 345 g BIO MUSO Mugi Miso Muso (ječmenné miso) má jemnou chuť a aroma. Je vyráběno rodinnou firmou s více než šedesátiletou tradicí, která zachovává tradiční výrobní postupy. Miso obs..

169 Kč

Miso mugi ječmen 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Miso neodmyslitelně patří k japonské kuchyni Mugi Miso Muso (ječmenné miso) má jemnou chuť a aroma. Je vyráběno rodinnou firmou s více než šedesátiletou tradicí, která zachovává tradiční výrobní postu..

105 Kč

Miso rýže 390 g BIO DANIVAL

(0)
Objednávky (0)

Miso rýže 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival je vyráběna v oblasti Gaskoňska v jihozápadní Franci dle původních receptur.Miso pasta přináší všechny nutriční hodnoty, které sója nabízí. Obsahuje řad..

209 Kč

Nápoj sójový jahodový 250 ml BIO PROVAMEL

(0)
Objednávky (0)

Nápoj sójový jahodový 250 ml BIO PROVAMEL - Podrobná charakteristika Sójové výrobky obsahují vitamin B1 (thiamin) a B3 (niacin). Z minerálů má sója vysoký obsah draslíku, hořčíku a železa. Sójové nápo..

22 Kč

Sojový nápoj s vlákninou 400 g

(0)
Objednávky (0)

Doplněk stravy. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. V..

69 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)