Sojové nápoje a dezerty

Zobrazení:

Miso genmai hnědá rýže 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Genmai miso je celosvětově velmi oblíbené – naše nejprodávanější miso. Narozdíl od misa shira, je vyráběné z neloupané hnědé rýže, zraje déle a chuťově je výraznější a slanější. V Dobrotách léto 2013..

119 Kč

Miso hatcho sója 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Miso hatcho sója 400 g MUSO Miso neodmyslitelně patří k japonské kuchyni, má charakteristickou sytou chuť a tmavou barvu. K výrobě Hatcho Miso Muso (miso ze sóji) se používají celé sójové boby. Mis..

139 Kč

Miso ječmen 390 g BIO DANIVAL

(0)
Objednávky (0)

Miso ječmen 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival je vyráběna v oblasti Gaskoňska v jihozápadní Franci dle původních receptur.Miso pasta přináší všechny nutriční hodnoty, které sója nabízí. Obsahuje..

219 Kč

Miso mugi ječmen 345 g BIO MUSO

(0)
Objednávky (1)

Miso mugi ječmen 345 g BIO MUSO Mugi Miso Muso (ječmenné miso) má jemnou chuť a aroma. Je vyráběno rodinnou firmou s více než šedesátiletou tradicí, která zachovává tradiční výrobní postupy. Miso obs..

169 Kč

Miso mugi ječmen 400 g MUSO

(0)
Objednávky (0)

Miso neodmyslitelně patří k japonské kuchyni Mugi Miso Muso (ječmenné miso) má jemnou chuť a aroma. Je vyráběno rodinnou firmou s více než šedesátiletou tradicí, která zachovává tradiční výrobní post..

109 Kč

Miso rýže 390 g BIO DANIVAL

(0)
Objednávky (0)

Miso rýže 390 g BIO DANIVAL Miso pasta Danival je vyráběna v oblasti Gaskoňska v jihozápadní Franci dle původních receptur.Miso pasta přináší všechny nutriční hodnoty, které sója nabízí. Obsahuje ř..

219 Kč

Sojový nápoj s vlákninou 400 g

(0)
Objednávky (1)

Doplněk stravy. Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový zdravotní stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. V..

69 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)