Sterilovaná zelenina

Zobrazení:

Červená řepa BIO 350g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jablečný ocet BIO, třtinový cukr BIO, jedlá sůl, nové koření BIO, hořčice BIO, bobkový list BIO. Hmotnost: 350g (hmotnost pevných částí 240g). Alergeny: V..

56 Kč

Cizrna marocká sterilovaná BIO 560g

(0)
Objednávky (0)

Složení: Voda, cizrna BIO 14 %, rajčatový protlak BIO 12 %, červená paprika BIO 8 %, cibule BIO 5 %,třtinový cukr BIO, slunečnicový olej BIO, jedlá mořská sůl, koření BIO 1 %, hušťovadla: karubin, gum..

85 Kč

Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu pol..

36 Kč

Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Bílé fazole jsou vhodné na přípravu pol..

36 Kč

Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Červené fazole jsou vhodné na pří..

36 Kč

Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g

(0)
Objednávky (0)

Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu..

35 Kč

Filety z makrel v pikantní BIO omáčce ANTONIO 125ml

(0)
Objednávky (0)

Filety z makrel v jemně pikantní kořeněné omáčce z bio bylin a bio olivového oleje. Vynikající doplněk ke křupavému zelenému salátu. Složení: filety z makrel, extra panenský olivový olej*, jedlá mořsk..

91 Kč

Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g

(0)
Objednávky (0)

Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů. Složení: hrášek* (65%), voda, med*, jedlá mořská sůl, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 350 g, hmotnost pevnýc..

44 Kč

Kukuřice sterilovaná BIOLINIE 340g

(0)
Objednávky (0)

Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů Složení: kukuřice* (68%), voda, jedlá mořská sůl, citrónová šťáva*, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 330 g, hm..

49 Kč

Okurky s paprikou sterilizované BIOLINIE 900g

(0)
Objednávky (0)

Sterilované okurky z ekologického zemědělství v sladkokyselém nálevu. Složení: okurky* (50 %), paprika*, (5 %), cibule*, jablečný ocet*, třtinový cukr*, nové koření*, bobkový list*, bílá hořčice*, jed..

81 Kč

Protlak rajčatový 680 g BIO MANFUSO

(0)
Objednávky (0)

Rajský protlak je skvělý pro přípravu tradičních italských omáček na těstoviny, tomatových polévek, či jako základ na pizzu. Své uplatnění ale jistě najde i v široké paletě receptů středozemní kuchyně..

44 Kč
2-3 dny

Rajčata celá sterilovaná 400 g BIO MANFUSO

(0)
Objednávky (0)

Rajčata celá sterilovaná 400 g BIO MANFUSO  Celá sterilovaná rajčátka jsou skvělá pro přípravu tradičních italských omáček na těstoviny, tomatových polévek, či jako základ na pizzu. Své uplatnění ale ..

28 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 14 (celkem stran 2)