Rozšířené hledání
Vlastnosti

Sterilovaná zelenina

Červená řepa BIO 350g
56Kč Cena bez DPH: 49Kč
Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jableč..
Složení: Červená řepa BIO 65 %, pitná voda, jablečný ocet BIO, třtinový cukr BIO, jedlá sůl, nové koření BIO, hořčice BIO, bobkový list BIO. Hmotnost: 350g (hmotnost pevných částí 240g). Alergen..
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou pří..
Jemné bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu pol..
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou pří..
Velké bílé fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Bílé fazole jsou vhodné na přípravu pol..
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
36Kč Cena bez DPH: 31Kč
Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychl..
Oblíbené červené fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Červené fazole jsou vhodné na pří..
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou..
Hnědé strakaté fazole nejvyšší kvality pro rychlou přípravu tradičních i exotických pokrmů. Ocení je především ti, kteří nemají čas namáčet a vařit suché luštěniny. Tyto fazole jsou vhodné na přípravu..
Filety z makrel v pikantní BIO omáčce ANTONIO 125ml
91Kč Cena bez DPH: 79Kč
Filety z makrel v jemně pikantní kořeněné omáč..
Filety z makrel v jemně pikantní kořeněné omáčce z bio bylin a bio olivového oleje. Vynikající doplněk ke křupavému zelenému salátu. Složení: filety z makrel, extra panenský olivový olej*, jedlá ..
Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g
46Kč Cena bez DPH: 40Kč
Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, b..
Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů. Složení: hrášek* (65%), voda, med*, jedlá mořská sůl, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 350 g, hmotnost pevn..
Kukuřice sterilovaná BIOLINIE 340g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, b..
Tradiční úprava zeleniny ve sladkoslaném nálevu, bez chemických konzervantů Složení: kukuřice* (68%), voda, jedlá mořská sůl, citrónová šťáva*, *z ekologického zemědělství. Celková hmotnost: 330 g, ..
Zobrazuji 1 až 8 z 13 (celkem stran 2)