Rozšířené hledání
Vlastnosti

Sypané

Bez černý květ 50g Bylinář
41Kč Cena bez DPH: 36Kč
Složení: Bez černý květ. Příprava: 1 zarovnanou..
Složení: Bez černý květ. Příprava: 1 zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 250 ml vroucí vody, luhujte 15 min. Maximálně 2 šálky za den. Balení: 50g Všeobecná upozornění: Výrobek není určen pro..
Bříza list sypaný 50g Bylinář
27Kč Cena bez DPH: 23Kč
Složení: Bříza list. Příprava: 1 zarovnanou pol..
Složení: Bříza list. Příprava: 1 zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 250 ml vroucí vody, luhujte 15 min. Maximálně 3 šálky za den. Balení: 50g Všeobecná upozornění: Výrobek není určen pro dět..
Divizna květ sypaný 30g Váňa
45Kč Cena bez DPH: 39Kč
Pro léčebné účely se využívá květ divizny, a to př..
Pro léčebné účely se využívá květ divizny, a to při průduškových onemocněních a nemocech z nachlazení; léčí kašel a má protizánětlivé účinky. Čaj z květů divizny prospívá činnosti jater a sleziny. Dík..
Dobrá nálada bio syp. 50g
75Kč Cena bez DPH: 65Kč
Čajová směs Dobrá nálada je nejstarší a s jistotou..
Čajová směs Dobrá nálada je nejstarší a s jistotou nejoblíbenější bylinnou čajovou směsí Sonnentoru. Obzvláště chutná je tato směs s přidáním citronové šťávy – vynikající čajová specialita pro každou ..
Dobromysl nať sypaný 50g Váňa
32Kč Cena bez DPH: 28Kč
Dobromysl je používána při dýchacích potížích, kaš..
Dobromysl je používána při dýchacích potížích, kašli, průduškovém kataru jako odkašlávací prostředek. Příznivě působí při žaludečních a střevních obtížích, zlepšuje střevní peristaltiku a používá se p..
Dubová kúra 100g Váňa
33Kč Cena bez DPH: 29Kč
Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasti..
Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasticitu krevních kapilár a metabolismus. Lze ji použít i zevně ke koupelím a obkladům. Složení: dubová kúra..
Dubová kůra 150g   Apotheke
42Kč Cena bez DPH: 37Kč
Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasti..
Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasticitu krevních kapilár a metabolismus. Lze ji použít i zevně ke koupelím a obkladům. Složení:  Dub letní - kůra (Cortex quercus) Dá..
Expect Citronová tráva 50 g
59Kč Cena bez DPH: 51Kč
Čaj nebo chlazený nápoj z citrónové trávy působí p..
Čaj nebo chlazený nápoj z citrónové trávy působí při bolestech žaludku a špatném trávení. V Indii je široce používán jako prostředek proti kašli, revma a jako antiseptikum. V Číně je mimo jiné dopor..
Zobrazuji 1 až 8 z 229 (celkem stran 29)