Sypané

Zobrazení:

Bez černý květ 50g Bylinář

(0)
Objednávky (0)

Složení: Bez černý květ. Příprava: 1 zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 250 ml vroucí vody, luhujte 15 min. Maximálně 2 šálky za den. Balení: 50g Všeobecná upozornění: Výrobek není určen pro děti ..

41 Kč

Bříza list sypaný 50g Bylinář

(0)
Objednávky (0)

Složení: Bříza list. Příprava: 1 zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 250 ml vroucí vody, luhujte 15 min. Maximálně 3 šálky za den. Balení: 50g Všeobecná upozornění: Výrobek není určen pro děti a tě..

27 Kč

Divizna květ sypaný 30g Váňa

(0)
Objednávky (0)

Pro léčebné účely se využívá květ divizny, a to při průduškových onemocněních a nemocech z nachlazení; léčí kašel a má protizánětlivé účinky. Čaj z květů divizny prospívá činnosti jater a sleziny. Dík..

45 Kč

Dobrá nálada bio syp. 50g

(0)
Objednávky (0)

Čajová směs Dobrá nálada je nejstarší a s jistotou nejoblíbenější bylinnou čajovou směsí Sonnentoru. Obzvláště chutná je tato směs s přidáním citronové šťávy – vynikající čajová specialita pro každou ..

75 Kč

Dobromysl nať sypaný 50g Váňa

(0)
Objednávky (0)

Dobromysl je používána při dýchacích potížích, kašli, průduškovém kataru jako odkašlávací prostředek. Příznivě působí při žaludečních a střevních obtížích, zlepšuje střevní peristaltiku a používá se p..

32 Kč

Dubová kúra 100g Váňa

(0)
Objednávky (0)

Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasticitu krevních kapilár a metabolismus. Lze ji použít i zevně ke koupelím a obkladům. Složení: dubová kúra..

33 Kč
2-3 dny

Dubová kůra 150g Apotheke

(0)
Objednávky (0)

Dubová kůra podporuje lepší cirkulaci krve, elasticitu krevních kapilár a metabolismus. Lze ji použít i zevně ke koupelím a obkladům. Složení:  Dub letní - kůra (Cortex quercus) Dávkování: 1 ..

42 Kč
2-3 dny

Expect Citronová tráva 50 g

(0)
Objednávky (0)

Čaj nebo chlazený nápoj z citrónové trávy působí při bolestech žaludku a špatném trávení. V Indii je široce používán jako prostředek proti kašli, revma a jako antiseptikum. V Číně je mimo jiné doporuč..

59 Kč
2-3 dny

Expect EARL GREY černý čaj 100g

(0)
Objednávky (0)

Expect EARL GREY černý čaj 100 g Dávkování: 2 až 3 šálky za den  ..

76 Kč
2-3 dny

Expect LAPACHO čaj Inků 50 g

(0)
Objednávky (0)

Lapacho napomáhá ochraně buněk a tkání před oxidativním poškozením. Lapacho je vnitřní kůra stromu lapacho (Tabebuia cortex), který roste v Jižní Americe. Odtud také pochází název Inka Tee, protože la..

79 Kč
Nedostupné

Expect MATE RANCHO zelené 100 g

(0)
Objednávky (0)

Zelená forma tradičního jihoamerického rostlinného čaje Maté z Cesmíny paraguajské. Obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a antioxidantů, kyseliny, alkaloidy, saponiny, flavonoidy, stopové prvky,..

59 Kč

Expect PU-ERH černý čaj 70 g

(0)
Objednávky (0)

Tradiční čínský čaj hojně vyhledávaný nejen pro svoji specifickou zemitou vůni a chuť. Složení: pravý černý čaj Pu-Erh..

73 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 229 (celkem stran 20)