Rozšířené hledání
Vlastnosti

Těstoviny, kuskus, bulgur

Bulgur medium 500g
34Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgu..
Složení: Pšenice - hrubě mletá. Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda:bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Povařte 2 minuty a dalších 20 min nechte dojít. ..
Bulgur tmavý 500g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Můž..
Složení: Pšenice - středně mletá. Alergeny: Může obsahovat stopy celeru.  Příprava: Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda : bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Pov..
Bylinkové mušličky 300g
49Kč Cena bez DPH: 43Kč
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, vejce, bylin..
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, vejce, bylinková směs sušená (petržel nať, bazalka, celerová nať, majoránka). Alergeny: Lepek. Hmotnost: 300g Popis: Kvalitní vaječné těstoviny s přírodn..
Bylinkové nudle široké 350g
54Kč Cena bez DPH: 47Kč
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, vejce, bylin..
Složení: Vybrané druhy pšenice, voda, vejce, bylinková směs sušená (petržel nať, bazalka, celerová nať, majoránka). Alergeny: Lepek. Hmotnost: 350g  Popis: Kvalitní vaječné těstoviny s přírod..
Hello Kitty těstoviny Fun4 foods 250g
48Kč Cena bez DPH: 42Kč
Těstoviny pro děti ve tvaru oblíbené dětské po..
Těstoviny pro děti ve tvaru oblíbené dětské postavičky Hello Kitty. Vyrobené z tvrdé pšenice, bezvaječné. Příprava: Osolenou vodu přiveďte k varu, přidejte těstoviny a za občasného míchání vařt..
Houbové nudle široké 350g
59Kč Cena bez DPH: 51Kč
Kvalitní vaječné těstoviny se sušenými houbami, kt..
Kvalitní vaječné těstoviny se sušenými houbami, které dodávají výraznou chuť, vůni i barvu. Jsou vynikající jako hlavní chod, příloha k zeleninovým či sýrovým omáčkám nebo jako základ na těstovinový s..
Ječná celozrnná kolínka BIOHARMONIE 400g
35Kč Cena bez DPH: 30Kč
Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Kolínka..
Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Kolínka z celozrnné ječné mouky jsou vhodná jako příloha k omáčkám, k přípravě zeleninových salátů a těstovinových variací. Složení: celozrnná mouka ječná..
Ječné široké nudle - fleky BIOHARMONIE 400g
32Kč Cena bez DPH: 28Kč
Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Nudle-f..
Celozrnné české těstoviny, bezvaječné. Nudle-fleky z celozrnné ječné mouky jsou vhodné jako příloha k omáčkám, k přípravě zeleninových salátů a těstovinových variací. Příprava: Těstoviny vaříme..
Zobrazuji 1 až 8 z 88 (celkem stran 11)