Vitalvibe Taška z bio bavlny

Vitalvibe Taška z bio bavlny

0 recenzí Objednávky (0)
90 Kč
Bez DPH 74 Kč
Výrobci Vitalvibe
Kód výrobku: 1001
Dostupnost: 3

Přehled

Jednoduchá stylovka – taška z přírodní bavlny s logem Vitalvibe je přímo stvořena pro vaše pohodlné nákupování. Díky kvalitnímu provedení se na ni můžete stoprocentně spolehnout. Tato taška byla ručně vyrobena s láskou a péčí v chráněné dílně v Če...

Dostupné možnosti

Popis produktu

Jednoduchá stylovka – taška z přírodní bavlny s logem Vitalvibe je přímo stvořena pro vaše pohodlné nákupování. Díky kvalitnímu provedení se na ni můžete stoprocentně spolehnout. Tato taška byla ručně vyrobena s láskou a péčí v chráněné dílně v České republice. Jedná o produkt přátelský vůči přírodě i lidem.

  Má dlouhá ucha, hodí se k nošení přes rameno.

  Křížové prošití na úchytech zajišťuje velmi dobrou odolnost.

  Boční švy jsou pojistkou proti sražení látky.

Kdo prá vás tašky šije?

Taška je lokálním výrobkem, který zhotovily české ruce. Necháváme ji šít v dílně organizace Český západ, která zaměstnává ženy ze sociálně vyloučených lokalit na Toužimsku a Tepelsku a umožňuje jim rekvalifikaci, návrat na pracovní trh, a tím i do společnosti. Ručně se zde vyrábějí kvalitní doplňky z přírodních materiálů pro životní styl ohleduplný vůči přírodě.

Organizace Český západ poskytuje sociálně znevýhodněným lidem v Karlovarském kraji sociální služby a pomáhá jim řešit jejich nepříznivé životní situace zejména v oblasti zaměstnání, vzdělávání, bydlení, zdravotní péče a kontaktu s majoritou. Český západ provozuje zmíněnou textilní a dále keramickou pracovně-tréninkovou dílnu.

Šicí dílna Český západ je nositelem značky Ethnic Friendly zaměstnavatel, která je udělována společnostem, které uplatňují zásadu rovného zacházení s etnicky odlišným obyvatelstvem. Koupí výrobků Českého západu můžete udělat radost sobě a svým blízkým a zároveň dát práci lidem, kteří by ji jinde hledali jen obtížně.

 

Materiál: 100% přírodní bavlna z české produkce, 140 g/m²

Rozměry: 38 x 42 cm, dlouhá ucha 70 cm

Údržba:    Perte se stejně barevným prádlem max. na 40°C

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Červená řepa  strouhaná BIO 280g
Fazole bílé Cannelliny BIOLINIE 400g
Fazole bílé máslové BIOLINIE 400g
Fazole červené Rossi BIOLINIE 400g
Fazole hnědé Borlotti BIOLINIE 400g
Hrášek sterilovaný BIOLINIE 350g