Vlasová kosmetika

Zobrazení:

Bylinkový šampon Posílení a růst vlasů 11 bylin BIO 200ml

(0)
Objednávky (4)

Složení: Polygonum Fagopyrum Extract (Pohanka setá) BIO, Arctium Lappa Extract (Lopuch větší), Aspalathus Linearis Extract (Roiboos), Avena Sativa Extract (Oves setý), Betula Alba Leaf Extract (Bříza ..

159 Kč

Naděje Výluh z lopuchu 100ml

(0)
Objednávky (0)

Výluh z lopuchu Přípravek zlepšuje kvalitu vlasů a pokožky ve vlasech, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, odstarňuje zavně chorobné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné . Bylinný výluh Vý..

108 Kč
2-3 dny

Saloos DÝŇOVÝ OLEJ bio lisovaný za studena 50ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Zpevňuje nehty a podporuje jejich růst. Na pleť, tělo a vlasy... Obsahuje řadu velmi prospěšných minerálů. Pomáhá růstu nehtů a jejich zpevnění, vyživuje nehtové lůžko. Podporuje pružn..

121 Kč

SALOOS Jojobový olej lisovaný za studena 20ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Pro jakýkoliv typ pokožky, jeden z nejcennějších olejů. Na pleť... Patří k nejcennějším přírodním olejům. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky, intenzivně pečuje zejména o zralou a probl..

92 Kč

SALOOS KOKOSOVÝ OLEJ bio lisovaný za studena 125ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Na pleť, tělo a vlasy... Pro své unikátní vlastnosti se řadí mezi oleje s velmi širokým spektrem vnitřního i vnějšího použití. Jako čistá přírodní surovina se hodí k péči o celé tělo i ..

149 Kč

Saloos MAKADAMIOVÝ OLEJ lisovaný za studena 50ml

(0)
Objednávky (0)

Popis produktu Obsahuje vitamíny a má přirozených UV-faktor 3-4. Plody makadámie jsou téměř kulovité ořechy až 3 cm velké. Tento jedinečný olej, získaný ze semen lisováním za studena, je výborný zejm..

100 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)