Rozšířené hledání
Vlastnosti

Vůně pro interiér

SALOOS Esenciální olej ANÝZ 10ml
75Kč Cena bez DPH: 62Kč
Popis produktu Výrazně působí na trávicí trakt, p..
Popis produktu Výrazně působí na trávicí trakt, plynatost a má protikřečové účinky. Je vhodný i na kašel a záněty horních cest dýchacích. Vhodné dodržet nízké koncentrace. Krásná vůně anýzu. Použi..
SALOOS Esenciální olej Benzoe siam 60% 10ml
129Kč Cena bez DPH: 107Kč
Popis produktu Pomáhá při astmatu, bronchitidě, c..
Popis produktu Pomáhá při astmatu, bronchitidě, chřipce, je antiseptické, sedativum, usnadňuje vykašlávání. 100% čisté je podobné pryskyřici, používá se proto lihový roztok. Balení: 10 ml..
SALOOS Esenciální olej Borovice 10ml
75Kč Cena bez DPH: 62Kč
Popis produktu Je antiseptická, pomáhá při nachla..
Popis produktu Je antiseptická, pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí, dezinfikuje a čistí vzduch. Původ: Rakousko Balení: 10 ml INCI: Pinu..
SALOOS Esenciální olej Cedrové dřevo 10ml
65Kč Cena bez DPH: 54Kč
Popis produktu Je antiseptické, vhodné při rýmě, ..
Popis produktu Je antiseptické, vhodné při rýmě, bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, působí jako repelent. Nepoužívat v těhotenství. Použití: 2-4 kapky vonného oleje n..
SALOOS Esenciální olej Citron 10ml
59Kč Cena bez DPH: 49Kč
Popis produktu Pro své osvěžující účinky je vel..
Popis produktu Pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, je účinný při bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a p..
SALOOS Esenciální olej Citronela 10ml
59Kč Cena bez DPH: 49Kč
Popis produktu Silně antiseptická, podporuje ko..
Popis produktu Silně antiseptická, podporuje koncentraci, je antivirální s repelentními účinky. Balení: 10ml Původ: Indonésie INCI: Cymbopogon winterianus Použití: 2-4 kapky vonného oleje..
SALOOS Esenciální olej ELIXÍR 10ml
75Kč Cena bez DPH: 62Kč
Popis produktu Krásně provoní místnost a přinese ..
Popis produktu Krásně provoní místnost a přinese dobrou náladu, uvolnění či povzbuzení. Vybírat můžete z 68 různých vůní vonných olejů. Použití: 2-4 kapky vonného oleje nakapejte do mističky aroma..
SALOOS Esenciální olej Eukalyptus Austrálie 10ml
75Kč Cena bez DPH: 62Kč
Popis produktu Jeden z nejúčinnějších esenciálníc..
Popis produktu Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esen..
Zobrazuji 1 až 8 z 104 (celkem stran 13)