Kontakty

Pokud máte chuť nám napsat, jste na správném místě – a nebojte, nepoužíváme konzervanty ani umělá barviva, takže vaše zpráva zůstane čistě přírodní!

Jak nás můžete kontaktovat

Pro všechny vaše dotazy, nápady na spolupráci, nebo pokud jen chcete poslat recept na vaši oblíbenou bezlepkovou buchtu, pište na: admin@ebiopotraviny.cz. Odpovídáme rychleji než špenát roste!


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených dotazů našeho magazínu eBIO Potraviny! Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky, které nám naši čtenáři kladou. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář. Těšíme se na vaše dotazy!

Ano, vždy hledáme nové talenty a odborníky, kteří by se chtěli podělit o své znalosti a zkušenosti. Pokud máte zájem stát se přispěvatelem, pošlete nám vzorek svého psaní na náš email.

Ano, nabízíme různé možnosti reklamy. Pro více informací nás prosím kontaktujte přes email uvedený v sekci Kontakt.

Ano, sdílení našich článků na sociálních sítích je povoleno a dokonce vítáno! Pomáháte nám tím šířit povědomí o zdravém životním stylu.

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800