O nás

Vítejte na eBIO Potraviny, vašem průvodci světem bio potravin, bezlepkové stravy a zdravého životního stylu! Jsme tým nadšenců, kteří věří, že jíst zdravě neznamená jen mlsat mrkev a pít zelené smoothie. Naše mise? Přinášet vám nejen chutné recepty, ale i špetku humoru do každodenního stravování.

Proč to děláme?

Protože milujeme jídlo. A zdraví. A humor. Věříme, že smích je nejlepší koření, a snažíme se, aby naše články byly nejen informativní, ale i zábavné. Kdo řekl, že vzdělávání o zdravém životním stylu musí být nudné? U nás najdete články, které vás nejen naučí, jak si připravit bezlepkové palačinky, ale možná vás i rozesmějí svými odkazy na české klasiky jako je třeba „Jára Cimrman ležící, spící“.

My, tým eBIO Potraviny, jsme skupina kulinářských kouzelníků, dietních detektivů a vtipálků, kteří se rozhodli spojit své síly a vytvořit magazín, který by byl víc než jen seznam receptů. Každý z nás přichází z různých koutů České republiky a přináší své unikátní dovednosti a zkušenosti, které se snažíme promítnout do každého článku, videa a fotky, které na našem webu najdete.

Naším hlavním cílem je ukázat, že bio a bezlepková strava může být nejen zdravá, ale i neuvěřitelně chutná. S láskou a pečlivostí vybíráme každý produkt, o kterém píšeme, a snažíme se vám představit ty nejzajímavější novinky z oblasti zdravého stravování. A protože jsme všichni trochu geekové na výživu, nebojíme se ponořit do hloubky každého zrnka quinoy a prozkoumat jeho přínosy pro vaše zdraví.

S radostí a vášní pro zdravé jídlo. Naše články a recepty jsou pečlivě testovány v naší kuchyni (která občas připomíná laboratoř), abychom se ujistili, že to, co vám doporučujeme, je opravdu to nejlepší. A když se nám něco nepovede? No, o tom také píšeme! Učíme se z našich chyb a snažíme se být transparentní, abyste věděli, že i my jsme jen lidé.

Přidejte se k nám BIOnýrům!

Pokud vás baví číst o zdravém životním stylu, objevovat nové recepty nebo se jen chcete pobavit u článku plného suchých vtipů, neváhejte a sledujte náš magazín eBIO Potraviny.

Váš poradce pro život bez lepku a zbytečné chemie

Nebojte se, nejsme zde, abychom vás přesvědčili, že musíte okamžitě přejít na 100% bio stravu a začít meditovat každé ráno při východu slunce (i když, pokud to chcete udělat, podporujeme vás!). Naším cílem je ukázat, že zdravé stravování může být snadné, dostupné a především chutné. Ať už jste zarytý masožravec, který se snaží jíst více zeleniny, nebo zkušený vegan hledající nové inspirace, věříme, že na našem blogu najdete něco, co vás osloví.