Anglické speciality v Praze: Objevte je

Anglické speciality v Praze: Objevte je

Vítejte v našem čerstvém blogovém článku, kde se vám představíme záhadné anglické speciality v srdci Prahy. Připravte se na nevšední chuťovou i vizuální zkušenost, která vás zaručeně dostane do varu! Sledujte, jak objevujeme tajemství tohoto exotického kulinářského zážitku a inspirujte se s námi. Budete překvapeni, co vše můžete objevit jen pár kroků od Vašeho domova. Připravte se na cestu do světa anglického kulinářství v samém srdci hlavního města. Zůstaňte naladěni na náš blog a připravte se na nekonečné lahůdky!

Anglické recepty, které stojí za to vyzkoušet v Praze

Anglická kuchyně je známá svými lahodnými pokrmy a specialitami, které stojí za to vyzkoušet i v Praze. Pokud máte rádi anglickou kuchyni nebo jste prostě jen zvědaví na nové chutě, určitě byste neměli minout příležitost ochutnat tyto lahůdky:

  • Fish and chips – klasická rybí specialita s hranolkami, kterou určitě znáte, ale v Praze se dá ochutnat v nejrůznějších podobách a variacích.
  • Shepherd’s pie – pikantní hovězí masová směs s vrstvou bramborové kaše, ideální teplý pokrm na chladné podzimní večery.
  • Crumpets – populární snídaně ve Velké Británii, do které se zamilujete díky jejich chutné a nadýchané textuře.

Specialita Lokace
Full English breakfast Anglická čajovna
Beef Wellington Restaurace Covent Garden
Sticky toffee pudding Pub The George and Dragon

Kde najít tradiční anglické snídaně v Praze

Kde najít tradiční anglické snídaně v Praze

V Praze se skrývají skvělá místa, kde si můžete dopřát tradiční anglickou snídani. Pokud milujete anglické speciality, určitě se nebudete chtít nechat odradit a vyzkoušejte následující restaurace:

  • The Tavern – Tato restaurace v centru města nabízí bohatou nabídku anglických snídaní v autentickém prostředí. Pochutnejte si zde na vajíčkách, slanině, fazolích, grilovaných rajčatech a dalších lahůdkách.
  • Bohemia Bagel – Pokud preferujete něco lehčího, doporučujeme navštívit tuto kavárnu, která servíruje skvělé anglické bagely plné čerstvých surovin.
  • Moment – Tato moderní kavárna se zaměřuje na kvalitní snídaně, včetně anglických specialit jako jsou smažená vajíčka, slanina a toast.

Kam se vydat na anglický afternoon tea v Praze

Kam se vydat na anglický afternoon tea v Praze

Pro milovníky anglického afternoon tea je Praha skvělým místem k objevování tradičních anglických specialit. Pokud hledáte autentickou atmosféru a vynikající chuťové zážitky, určitě byste měli navštívit jedno z vybraných míst v Praze.

Vychutnejte si šálky lahodného čaje a pochutnejte si na čerstvě upečených slaných i sladkých dobroty. Zde jsou některá z nejoblíbenějších míst v Praze, kde si můžete vychutnat kvalitní anglický afternoon tea:

  • Four Seasons Hotel Prague: Luxusní hotel ve středu Prahy nabízí tradiční anglický afternoon tea s výhledem na Vltavu.
  • Grand Café Orient: Historická kavárna s secesním interiérem, kde si můžete vychutnat tradiční anglické dezerty.
  • The Artisan: Moderní kavárna se specialitami z farmářských surovin, která nabízí také tradiční anglický afternoon tea.

Místo Typ tea Speciální nabídka
Four Seasons Hotel Prague Tradiční Výhled na Vltavu
Grand Café Orient Historický Secesní interiér
The Artisan Moderní Farmářské suroviny

Závěr

V dnešním článku jsme prozkoumali svět anglických specialit v srdci Prahy a objevili skryté klenoty vzácné kuchyně. Rozmanitost chutí, kvalitní ingredience a autentické prostředí nám poskytly nezapomenutelný gastronomický zážitek. Pokud jste dosud neprozkoumali anglickou kuchyni v Praze, rozhodně doporučuji vyrazit a objevit tu skvělou paletu chutí sami. Buďte odvážní a zkuste něco nového – možná budete překvapeni tím, co objevíte. Přejeme vám příjemné stravování a nezapomenutelné chuťové dobrodružství!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *