Burger King bez Lepku: Objevte Nové Možnosti
|

Burger King bez Lepku: Objevte Nové Možnosti

Vítejte v našem blogu, kde se dnes podíváme na novou bezlepkovou nabídku od Burger King! Pokud jste mezi těmi, kdo se potýká s intolerancí na lepek nebo jste jen zvědaví na nové možnosti v fast foodu, pak jste na správném místě. Připravte se na lahodné a bezlepkové překvapení ve světě Burger King!
Burger King bez lepku: Nová superfood možnost

Burger King bez lepku: Nová superfood možnost

Pro všechny milovníky Burger Kingu, kteří se potýkají s alergií či intolerancí na lepek, je tu skvělá zpráva! Nově si můžete vychutnat lahodné pochoutky z Burger Kingu bez obav z lepku. Díky nové superfood možnosti se teď můžete nechat unést chutí a radovat se z každého sousta bez obav o své zdraví.

Naše nová nabídka bez lepku vám přináší oblibené lahůdky z Burger Kingu bez té nežádoucí přísady. Ať už si vyberete oblíbený hamburgr, hranolky nebo osvěžující nápoj, můžete si být jisti, že si vychutnáte kvalitní jídlo bez lepku. Tak co, na co ještě čekáte? Přijďte si vychutnat nové superfood možnosti u nás v Burger Kingu!

Možnosti pro bezlepkové stravování ve fastfoodu

Pokud se rozhodnete zajít do Burger Kingu a jste na bezlepkové stravování, není důvod se obávat. Burger King totiž nabízí řadu možností pro ty, kteří preferují bezlepkovou stravu. Objevte nové možnosti a vychutnejte si oblíbené fastfoodové pokrmy bez obav!

V Burger Kingu si můžete vybrat z široké škály bezlepkových možností, jako jsou bezlepkové hamburgerové bulvy, bezlepkové dresinky nebo dokonce bezlepkové sendviče. Díky tomu si můžete dopřát oblíbené fastfoody bez ohledu na to, zda preferujete bezlepkovou stravu nebo nikoliv. Užijte si chuťovou explozi a neomezujte se!

 • Vyberte si bezlepkový hamburger nebo sendvič
 • Zkuste bezlepkové hranolky nebo salátovou míchu
 • Dopřejte si bezlepkové dezerty jako zmrzlinu nebo milkshake

Základní informace o bezlepkové nabídce Burger King

V Burger Kingu jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o bezlepkové možnosti, aby si všichni naši zákazníci mohli vychutnat své oblíbené hamburgery a hranolky bez obav z obsahu lepku. Naše bezlepkové menu je pečlivě připravené a bezpečné pro ty, kteří trpí celiakií nebo mají nesnášenlivost na lepek. Podívejte se na naši novou nabídku a objevte nové možnosti pro vaše stravování venku.

V našem bezlepkovém menu naleznete populární menu jako jsou Whopper, Big King XXL nebo Chicken Tendercrisp Burger, ale také náš křupavý kukuřičný chléb, který nahradil klasický hamburgerový bochník pro bezlepkové varianty. Vyzkoušejte také naše bezlepkové hranolky, které jsou stejně chutné jako ty klasické, ale bez obsahu lepku.

Doporučená jídla pro bezlepkovou stravu

Doporučená jídla pro bezlepkovou stravu

Pro milovníky rychlého občerstvení, kteří se musí vyhýbat lepku, je Burger King skvělou volbou. Zde si můžete vychutnat chutné bezlepkové alternativy klasických jídel. Zeptejte se na bezlepkový hamburgerový chléb, který vám umožní pořádně si pochutnat na oblíbeném burgeru bez obav z nesnášenlivosti na lepek.

Mezi v Burger Kingu patří také bezlepkové hranolky či bezlepkový křupavý salát. Můžete si být jisti, že většina pokrmů je bezpečná pro vaši stravu a zároveň skvěle chutná.

 • Bezlepkový hamburgerový chléb
 • Bezlepkové hranolky
 • Bezlepkový křupavý salát

Náš osobní hodnocení bezlepkových burgerů z Burger King

Náš osobní hodnocení bezlepkových burgerů z Burger King

Chcete-li si vychutnat chutný burger, ale bez obsahu lepku, nově máte možnost zamířit do restaurací Burger King. Naše osobní hodnocení bezlepkových burgerů z Burger King vám ukáže, jak si můžete pochutnat na oblíbených pochoutkách i při dodržování bezlepkové diety.

Vyzkoušeli jsme pro vás bezlepkový Whooper a bezlepkový Chickenburger a musíme uznat, že chutí nám oba překvapily. Bezlepkové přílohy jako bezlepkové hranolky nebo bezlepkové onion rings jsou také skvělou volbou. Díky tomu se můžete vydat na rychlou svačinu do restaurace Burger King i bez obav z obsahu lepku.

Naše doporučení:

 • Zkuste bezlepkový Whooper s bezlepkovými hranolkami.
 • Neváhejte si dopřát i bezlepkový Chickenburger.
 • Při objednávce nezapomeňte zdůraznit bezlepkovou variantu.

Tipy pro bezlepkové stravování v restauraci

Tipy pro bezlepkové stravování v restauraci

Pokud jste milovník fast foodu a měli jste obavy z toho, že bezlepková strava vám brání v užívání oblíbených jídel, máme pro vás skvělou zprávu! Burger King nyní nabízí široký výběr bezlepkových možností, které vám umožní plně si vychutnat svůj rychlý oběd nebo večeři.

Nejlepší je, že není třeba se omezovat na klasické hranolky nebo saláty. Burger King bez lepku má pro vás v nabídce i chutné bezlepkové hamburgery, které vám dodají dostatek energie a potěší vaše chuťové buňky. Takže neváhejte a zkuste něco nového příště, když zavítáte do restaurace Burger King!

Jídlo Cena
Bezlepkový Whopper 99 Kč
Bezlepkové hranolky 49 Kč
Bezlepkový Chicken Burger 79 Kč

Inovace bezlepkové nabídky ve fastfoodovém řetězci

Inovace bezlepkové nabídky ve fastfoodovém řetězci

Naše bezlepkové nabídka v Burger Kingu je plná chutných možností pro všechny, kteří se musí vyhýbat lepku. Bez obav můžete vychutnat oblíbené fastfoody, jako jsou hamburgery, hranolky a dokonce i dezerty, aniž byste museli obětovat chuť nebo kvalitu.

Vyzkoušejte náš bezlepkový hamburger, který je stejně chutný jako jeho lepkový protějšek, nebo si dopřejte křupavé bezlepkové hranolky jako skvělý přídavek k vašemu jídlu. Naše bezlepkové dezerty jsou rovněž neodolatelné, takže si můžete dopřát sladkou tečku na závěr vašeho jídla.

Bezlepková Nabídka v Burger Kingu Cena
Bezlepkový hamburger 89 Kč
Bezlepkové hranolky 45 Kč
Bezlepkový cheesecake 59 Kč

Použité náhrady za lepek v bezlepkových produktech

Už jste slyšeli o nových použitých náhradách za lepek v bezlepkových produktech Burger Kingu? Pokud ne, je načase objevit nové možnosti! Bezlepkový sortiment Burger Kingu nabízí širokou škálu chutných alternativ pro ty, kteří se musí vyhýbat lepku.

Připraveni si vychutnat lahodný bezlepkový burger? Nechte se překvapit jedinečnými chutěmi nového menu Burger Kingu:

 • Bezlepkový Big King – oblíbený klasik teď i pro ty s bezlepkovou dietou
 • Bezlepkový Crispy Chicken – křupavý pochoutka pro všechny bezlepkové gurmány
 • Bezlepkové hranolky – k dokonalému burgeru patří i dokonalé hranolky!

Odborné rady pro vyváženou bezlepkovou stravu v Burger King

Odborné rady pro vyváženou bezlepkovou stravu v Burger King

Chodíte rádi do Burger King a držíte bezlepkovou dietu? Máme pro vás skvělé zprávy! Burger King nyní nabízí široký výběr bezlepkových možností, které vás potěší jak po chuťové, tak po nutriční stránce. Pokud jste chtěli vyzkoušet něco nového, máme pro vás několik odborných rad, jak si na plné čáře užít bezlepkové pochoutky v Burger King.

 • Zaměřte se na bezlepkové menu – užijte si bez stresu
 • Vyhněte se kontaminaci – buďte ostražití a informovaní
 • Vyzkoušejte novinky – objevte nové varianty bezlepkových pokrmů

Bezlepková možnost Cena
Klasický burger bez lepku 89 Kč
Bezlepkové kuřecí wings 59 Kč
Bezlepkový salát s restovým kuřecím 109 Kč

Připravte se na nové chutě a objevte svět bezlepkových možností v Burger King. Buďte informovaní, ustrojte si svou objednávku podle odborných rad a užijte si bez stresu a obav vaši oblíbenou fast-food restauraci!

Závěr

Ve světě, kde se zdravá strava a životní styl stávají stále důležitějšími tématy, je skvělé vidět, že restaurace jako Burger King poslouchají potřeby svých zákazníků. Bezlepkové možnosti, které nabízí Burger King, otevírají dveře k většímu sortimentu a možnostem pro lidi s celiakií nebo bezlepkovou dietou. Vyzkoušejte nové bezlepkové menu a objevte nové chutě a možnosti. Vaše zdraví je důležité a zaslouží si být na prvním místě. Buďte součástí změny a podpořte restaurace, které jdou s dobou. Vaše tělo vám poděkuje a vy si užijete skvělou chuť bez obav o své zdraví. Tímto krokem jdete nejen proti sobě, ale i pro své okolí. Otevřete nové možnosti pro sebe i své blízké a nechte Bezlepkový Burger King být vaším novým oblíbeným místem pro zdravé a chutné rychlé občerstvení. Buďte inspirací pro ostatní a vstupte do nové éry bezlepkových možností společně s Burger King!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *